يكشنبه 06 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5988 1398/05/17 21:5 چاپ خبر

آقای استاندار شما لااقل پاسخگو باشید!

 آقای استاندار چرا رقم صحیحی از میزان بدهی شهرداری و تخلفات مالی اعلام نمی شود و چرا اخبار موثقی از پرونده برخی از مدیران شهرداری در تهران اعلام نمی گردد؟! به گزارش شمال تایم، شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول این رسانه در دیدگاه شخصی خود آورده است از آنجائیکه در شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری مرجعی برای پاسخگویی به سوألات خود پیرامون بسیار از عملکردها و اتفاقات پیدا نکرده ام، بناچار جهت روشن شدن بسیاری از شبهات که ناخواسته برخی مسئولین را در مقام متهم و برخی نیز در پشت پرده همچنان بر اریکه قدرت و شهرت تکیه زده اند، مجید حسین زادگان استاندار مازندران را مقابل سوألات خود قرار می دهم.

 

آقای استاندار چرا از آخرین وضعیت پرونده شهرداری در مراجع قضایی اطلاع رسانی دقیقی صورت نمی گیرد؟!

 

نتیجه تصویری برای مجید حسین زادگان و شعبان وفایی نژاد

سازمان بازرسی که از وجود کارشناسان قضایی و فنی توانمندی بهره مند است در رابطه با فساد حدود 15 تن از مسئولین شهرداری ساری، از شهرداران مناطق و مدیران سازمان ها گرفته تا برخی از معاونین و مسئولین چرا بررسی دقیق و نتایج ملموسی از تحقیقات را در اختیار افکار عمومی قرار نمی دهد؟!

 

در بحث تأئید صلاحیت یا رد صلاحیت برخی از مسئولین ارشد شهرداری که علیرغم گزارشات مقامات مربوط هیچگونه اقدامات قانونی انجام نگرفته است گفته می شود مقامات مربوط به صورت شفاف از رد صلاحیت برخی از مدیران کنونی شهرداری اظهار نظر داشته اند که در این خصوص همچنان ابهامات بسیاری دیده می شود.

 

آقای استاندار چرا رقم صحیحی از میزان بدهی شهرداری و تخلفات مالی اعلام نمی شود و چرا اخبار موثقی از پرونده برخی از مدیران شهرداری در تهران اعلام نمی گردد؟!

 

آقای حسین زادگان شما به عنوان نماینده ارشد دولت باید چشم و گوش بینای نظام در مبارزه با تخلفات در شهرداری ها و سایر ادارات و ارگان ها باشید بلاتردید سکوت و لاپوشانی ها مشکلی از مشکلات ادارات را رفع نخواهد کرد و چرا یکبار از الگوی سایر کشورها در معرفی صریح مسئولین متخلف استفاده نمی شود و آیا بهتر نیست کمی در عکس العمل مقابل فسادهای مالی و اداری، فرهنگی متفاوت از رویکرد کنونی در سیاست ها گنجانده شود تا حاشیه امنیت برای مدیران متخلف از بین برود؟...


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب