يكشنبه 06 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5989 1398/05/17 22:1 چاپ خبر

عملکرد موفق روابط عمومی هیأت فوتبال مازندران

 رضی در ساماندهی برگزاری مراسم و مجالس ملی و مذهبی و گرامیداشت یاد پیشکسوتان فوتبال مازندران و مسابقات فوتبال یادواره شهدا، عملکردی قابل قبول داشته و حُسن سلیقه وی در مناسبات اجتماعی با خانواده های معظم شهدا، آزادگان و جانبازان نیز قابل توجه بوده است.به گزارش شمال تایم، مهدی رضی یکی از مدیران جوان و خوش نام در بین روابط عمومی هیأت های ورزشی مازندران است.

 

 

وی که عملکرد بسیاری خوبی در حوزه اطلاع رسانی در ورزش دارد، در انجام رسالت خطیر خود، رویکردی اخلاق مدارانه پیشه می کند و تعامل لازم با اصحاب رسانه یکی از شاخصه های مثبت مدیریتی وی به شمار می رود.

نتیجه تصویری برای رضی مازند اسپرت

رضی در ساماندهی برگزاری مراسم و مجالس ملی و مذهبی و گرامیداشت یاد پیشکسوتان فوتبال مازندران و مسابقات فوتبال یادواره شهدا، عملکردی قابل قبول داشته و حُسن سلیقه وی در مناسبات اجتماعی با خانواده های معظم شهدا، آزادگان و جانبازان نیز قابل توجه بوده است.

 

به هر حال عملکرد روابط عمومی هیأت فوتبال مازندران را باید در دوره مدیریتی مهدی رضی موفق ارزیابی کرد و هرچند وی در اول راه قرار دارد اما نشان داده که پتانسیل تبدیل شدن به یک مدیر متخصص و باتجربه را درآینده خواهد داشت.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب