يكشنبه 06 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5994 1398/05/24 22:1 چاپ خبر

افتخاری دیگر از بانو رادی برای ورزش مازندران

 در محور اهمیت این موفقیت برای ورزش مازندران جالب است بدانیم دماوند به عنوان بزرگترین قله استان مازندران و ایران به ثبت ملی رسیده و در ثبت جهانی آن نیز محتمل است.


به گزارش شمال تایم، بانو تارا رادی نائب رئیس هیات کوهنوردی شهرستان ساری،  به نمایندگی از بانوان سخت کوش مازندران ، برای اولین بار با پوشش زیبای لباس محلی بر فراز بام ایران ایستاد .

 

برپایه این گزارش در محور اهمیت این موفقیت برای ورزش مازندران جالب است بدانیم دماوند به عنوان بزرگترین قله استان مازندران و ایران به ثبت ملی رسیده و در ثبت جهانی آن نیز محتمل است.

 

گفتنی است پوشاک و لباس هر قومی معرف هویت آن قوم است و یکی ازنشانه های فرهنگی درمناطق مختلف جهان وایران لباسهای محلی است برهمین اساس لباس مازندرانی با نوع پوشش و رنگ  یکی ازبهترین لباسهای محلی ایران است که باید به عنوان یکی ازنشانه های هویت ملی و میراث فرهنگی حفظ و معرفی شود .

 

پوشیدن لباس محلی بر فراز بام ایران و کوه دماوند ، حرکتی نمادین در جهت پوشش زیبای زنان سخت کوش شمالی که  از گذشته تاکنون علاوه بر پوشیدگی مناسب لباس برای زنان ، هیچ مانعی در انجام کار و فعالیت های گوناگون نداشته است.

 

این رسانه نیز موفقیت بانو رادی را به جامعه ورزشی مازندران به خصوص بانوان ورزشکار و خانواده وی تبریک عرض می کند و بی شک با توجه به توانمندی و اراده ای که در بانو رادی دیده می شود، می توان به کسب موفقیت های بیشتر از این ورزشکار با استعداد امیدوار بود.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب