يكشنبه 06 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 5998 1398/05/31 14:4 چاپ خبر

ساری از آن ساروی هاست

  به راستی فراموش کرده اند جاده هایی که امروز حنجره هایشان را برای مرمت و اتمام استانداردش پاره می کنند همان پروژه هایی است که صدها مقاله جهت لاپوشانی کاهلی تصمیم سازانش قلمی نموده بودند. به گزارش شمال تایم، در پی انتشار خبر افتتاح قریب الوقوع مسجد جامع به دست فرزندان ساری  و بازتاب موج رضایت عمومی بابت احیای جهادی این میعادگاه تاریخی بازهم شاهد بد اخلاقی ها و عناد ورزی هایی برخلاف جهت مطالبات مردمی وشکوفایی ساری بزرگ هستیم!

 

نتیجه تصویری برای بازسازی مسجد جامع ساری

 

برپایه این گزارش، هرچند این نوع  واکنش های سهم خواهانه و پدرخوانده مابانه سیاسی با چاشنی سیاه نمایی و افترا نسبت به خادمین برای مردم آگاه ساری، اتفاق جدیدی نیست اما شاید این بار حقیقتاً بیانگر اوج انفعال و کینه ورزی کسانی باشد که همواره مطالبات مردمی و توسعه وآبادانی ساری را قربانی مطامع سیاسی و انتفاعی خویش نموده اند.

 

گفتنی است در ایامی که شهرها و استانهای مجاور هنوز برای توسعه شهری و امید آفرینی الگویی به جز عملگرایی سالیان اخیر مدیریت شهری ساری بزرگ نداشته و ندارند، ساری دچاربخل و بی انصافی نابینایانی است که عنان عقلانیت و صداقتشان در دستان منافع و حسادت است .

 آری این دوستان به مدیریت جهادی عادت ندارند و از این بابت بر ایشان حرجی نیست؛کسانی که هنوز افتتاح صد روزه ی پروژه ی بزرگ ملل و بهره وری و تحویل پیش از موعد پروژهای عمرانی متعدد به اهالی شهر را هضم ننموده اند و خشمشان، گردهمایی های چند ده هزارنفری را فرو نداده بی گمان احیای قلب سیاسی مذهبی شهر را هم در این مدت کوتاه نخواهند پذیرفت.

 

نتیجه تصویری برای بازسازی مسجد جامع ساری

 

شاید معادلاتی که در ذهن این طیف بود را حالا ساده تر بتوان درک نمود؛ شاید خواب بر  آشفته امروزشان بابت بر باد رفتن رویای انتخاباتی بدون صحن مقدس مسجد جامع است. این که چرا و با چه نیتی گلدسته های سوخته ی میعادگاه سیاسی  و انقلابی فرزندان ساری بیشتر به کار لابی هایشان می آید را ، تنها  شاید خودشان بتوانند پاسخ بدهند، براستی چرا از شور انتخاباتی و انقلابی و حضور حدااکثری مردم هراس دارند؟

 

 

نه این که مردم تفاوت بین خادم و خائن را می شناسند؟ عجیب این که زیاده خواهی سیاسی و شهوت قدرت چنان بصیرتشان را ذایل نموده که فراموش کرده اند کارناوال تخریب مهدی عبوری در این روزهای مقاومت و نیاز به همدلی و همبستگی ملی و سیاسی برای اهالی  آگاه و همیشه در صحنه شهر تلاش تکراری و مذبوحانه ای بیش نیست و اینبار هم چون همیشه آگاهی مردم است که رسوایشان می سازد.

نکته جالب این که با وجود تمامی هجمه بی دلیل و استنادی که به عبوری وارد می کنند هنوزهم تنها نقطه ی امیدشان برای به پایان رساندن طرح ها ی نیمه تمام و پروژه های رها مانده، مدیریت جهادی و عملگرایی مهدی عبوری است.

 به راستی فراموش کرده اند جاده هایی که امروز حنجره هایشان را برای مرمت و اتمام استانداردش پاره می کنند همان پروژه هایی است که صدها مقاله جهت لاپوشانی کاهلی تصمیم سازانش قلمی نموده بودند.

یاللعجب!!!مشک پاره اسلاف شما را هم مهدی عبوری جوان باید جمع کند؟ دیگر چه کار نیمه تمامی دارید که توان به سر انجام رسانیدنش را در چنته ندارید.؟ عبوری ادعای سیادت بر ساری را دارد آنوقت شما از افتتاح جهادی مسجد جامع وحشت زده شدید؟ شما از وعده افتتاح زیر ساختهای جدید عمرانی و تقدیم آنها به اهالی شهر هراسان شده اید.؟ به راستی از جان این شهر و مردمش چه می خواهید؟ این همه کینه ورزی و سهم خواهی در این دوران مقاومت و تکلیف هم افزایی شرم آور نیست؟ انگشت اتهامتان را به سوی خادمین مردم نشانه می روید، مسئولان را سر آسیمه متهم می سازید که ناتوانی سیاسی و مدیریتی خودتان را پنهان کنید؟ این شهر هنوز از سوء نگاه و مدیریت منفعل شما زخمدار است.

نتیجه تصویری برای بازسازی مسجد جامع ساری

مردم هنوز دوران رکود توسعه را که ثمره ی بی هنری و عافیت طلبی شما بوده را به یاد دارند؛ شاید ذره ای انصاف و یا استغفار به کارتان بیاید، مردم عادلترین قضاوت کنندگانند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب