سه شنبه 08 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6008 1398/06/03 23:0 چاپ خبر

پيام تبريك مهندس رستم پور بمناسبت هفته دولت و روز كارمند

به گزارش شمال تایم، مهندس رستم پور مدیر شهرداری منطقه 2 بابل به مناسبت هفته دولت و روزکارمند پیامی صادر کرده است که در متن آن آمده است:


 بسم الله الرحمن الرحيم

کارآمدی و ثمربخشی هر نظام اداری، در درجه نخست مدیون زحمات کسانی است که فارغ از هر دعوی و ادعایی، دلسوزانه تلاش می‌کنند و با تسهیل فرایندها و روندهای اداری، خدمت‌رسانی به مراجعان و همکاران را عبادتی گرانبها می‌دانند. ضمن گرامی‌داشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر، هفته دولت و به ویژه روز کارمند، بهانه‌ای است برای قدرشناسی و قدردانی از این خدمتگزاران صدیق و فداکار.
 

به همین مناسبت، اینجانب به ویژه خود را مقید می‌دانم از زحمات و خدمات دلسوزانه کارمندان محترم شهرداري که تلاش صادقانه خود را در جهت ارتقای اين مجموعه و بهینه‌سازی تاثیرات آن در خدمت رساني به شهروندان به کار می‌بندند، تشکر کنم. 
 از اين جهت با كمال احترام روز کارمند را بر شما کارمندان صدیق و دلسوز تبريك عرض نموده و از خداوند منان آرزوي توفيق روزافزون براي شما و خانواده محترم از درگاه خداوند سبحان دارم.

جواد رستم پور 
مدير منطقه دو شهرداري بابل

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب