چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6015 1398/06/11 22:5 چاپ خبر

آبگرفتگی معابر شهری و غافلگیری مسافران در مازندران

 روزهای آغازین آخرین فصل تابستان با خنکای هوا مواجه شده و گرمای هوایی که در ماههای اخیر میهمان مازنی‌ها بوده از دیشب و امروز غرب و مرکز استان را بارانی کرده است تا جایی که این بارش‌ها سبب آبگرفتگی برخی معابر شهری شده است.با توجه به کاهش دمای هوا در استان، مازندران به استقبال پاییز رفته و آبگرفتگی معابر شهری استان سبب غافلگیری مسافران شده است.

آبگرفتگی معابر شهری و غافلگیری مسافران در مازندران

به گزارش شمال تایم، مازندران با اقلیم چهار فصل خود زیبایی‌های طبیعت را کنار هم گسترانیده است. این استان گردشگرپذیر که در فصول مختلف سال میزبان گردشگران داخلی و خارجی است دارای آب و هوای سرد تابستانی و گرم زمستانی در برخی نقاط سال می‌شود.

روزهای آغازین آخرین فصل تابستان با خنکای هوا مواجه شده و گرمای هوایی که در ماههای اخیر میهمان مازنی‌ها بوده از دیشب و امروز غرب و مرکز استان را بارانی کرده است تا جایی که این بارش‌ها سبب آبگرفتگی برخی معابر شهری شده است.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران در گفت‌وگویی اظهار داشت: بر اساس پیش بینی هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی اواخر دوشنبه به استان و افزایش بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق، احتمال آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان آب در برخی مناطق مرتفع استان وجود دارد.

علی اصغر احمدی افزود: به دامداران توصیه می‌شود هنگام بارندگی شدید و وقوع رگبار و رعد و برق، دام‌های خود را دور از حاشیه رودخانه‌ها و دهانه مسیل ها، در مکان امن نگهداری کنند.

احمدی گفت: به مسافران و شهروندان توصیه می‌شود: هنگام بارندگی از تردد در بستر و حریم رودخانه‌ها و مسیل‌ها و برپایی چادر، کوهپیمایی و طبیعت‌گردی در ارتفاعات خودداری و رانندگان هم هنگام تردد در جاده‌های اصلی و فرعی نکات ایمنی را رعایت کنند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران افزود: نیرو‌های امدادی و خدماتی مازندران با ماشین آلات و تجهیزات امدادی مانند گذشته آماده خدمات رسانی هستند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب