چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6023 1398/06/17 18:1 چاپ خبر

درخشش ورزشکاران مازندرانی در مسابقات پرس سینه کشور

 در کسب این موفقیت باید از تلاش و عملکرد موفق امین عابدیان سرمربی موفق تیم مازندران یاد کرد که با  14سال سابقه در امر هدایت ورزشکاران پاورلیفتینگ و رشته های مربوط نشان داده که در هر منصب ورزشی می تواند منشأ خدمات شایسته ای به ورزشکاران استان باشد.


به گزارش شمال تایم، مسابقات پرس سینه باشگاههای کشور در حالی به میزبانی استان کردستان برگزار شد که تیم مازندران با شایستگی کامل و با کسب 10 مدال طلا و 1 نقره توانست عملکردی درخشان از خود برجای بگذارد.

 

برپایه این گزارش در تیم مازندران که به سرمربیگری عابدیان یکی از مربیان متخصص و تحصیلکرده این رشته در استان فعالیت می کرد 2 مدال برنز، 4 مقام چهارمی از دیگر دستاوردهای برجسته تیم پرس سینه مازندران در این مسابقات بود.

 

 

گفتنی است این مسابقات با حضور 24 تیم ( استان ) و 480 شرکت کننده در سطح کمی و کیفی بالایی برگزار شد که تیم مازندران توانست در کردستان مهد پاورلیفتینگ کشور، در بخش تیمی نیز دوکاپ تیمی و مقام دوم تیمی در رده سنی نوجوانان و نایب قهرمانی  تیمی در رده سنی جوانان را نیز به دست آورد.

 

شایان ذکر است در کسب این موفقیت باید از تلاش و عملکرد موفق امین عابدیان سرمربی موفق تیم مازندران یاد کرد که با  14سال سابقه در امر هدایت ورزشکاران پاورلیفتینگ و رشته های مربوط نشان داده که در هر منصب ورزشی می تواند منشأ خدمات شایسته ای به ورزشکاران استان باشد.

 

در تصدیق این گزارش جالب است بدانیم در سال جاری تیم مازندران با هدایت عابدیان توانست در قم مقام سوم جوانان کشور  و در رودهن به مقام سومی نوجوانان کشور نیز دست یابد.

 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب