چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6031 1398/06/20 22:4 چاپ خبر

دکتر قاسمی نماینده ای پرتلاش در پارلمان شهری

 ما در این گزارش هیچ پیش داوری و یا قضاوتی در خصوص چگونگی واگذاری کمیسیون های شورای شهر ساری به منتخبین نداریم و بی شک هر تصمیمی با نظرات جمعی صورت می گیرد اما باید توجه داشت که...


به گزارش نوشته شده توسط شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول شمال تایم، دکتر قاسم قاسمی نماینده اول مردم ساری در پارلمان شهری یکی از مدیران جوانی است که در عین جوانی، اما با تجربه و متخصص در امورات مردمی ایفای وظیفه می کند.

 

در حالی که شورای شهر ساری اوضاع متلاطمی را به واسطه ناتوانی در انجام وظایف شورایی و نظارتی سپری می کند اما دکتر قاسمی که به واسطه برخی از سیاسی کاری های دورن شورایی، تا حدودی به حاشیه کشانده شده، بدون توجه به برخی از کم لطفی ها سعی می کند نسبت به حل مشکلات شهروندان سهمی شایسته ایفا کند.

 

 

نتیجه تصویری برای قاسمی شورای شهر ساری

ما در این گزارش هیچ پیش داوری و یا قضاوتی در خصوص چگونگی واگذاری کمیسیون های شورای شهر ساری به منتخبین نداریم و بی شک هر تصمیمی با نظرات جمعی صورت می گیرد اما باید توجه داشت که سهم نماینده اول مردم در پارلمان شهری باید بیش از اینها در واگذاری مسئولیت ها مورد توجه قرار بگیرد.

این تحلیل خبری حاکیست علیرغم اینکه بی تفاوتی هایی در خصوص توجه به آرای مردمی در تعیین کمیسیون های شورا صورت گرفته اما قاسمی نیز می توانست به مراتب عملکردی شایان تر در شورا داشته باشد مقوله ای که شاید در عدم اطلاع رسانی عملکرد اعضای شورای شهر، بر مردم و افکار عمومی پوشانده شده است.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب