چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6038 1398/06/22 12:4 چاپ خبر

چرا تختی سازی از قهرمانان جوان؟!

 برپایه این تحلیل خبری باید اذعان داشت تختی سازی از چهره های جوان ورزشی خدمت به این قهرمانان نیست قهرمانانی که هیچ یک از صفات جهان پهلوانی را نتوانسته اند در زندگی خصوصی و اجتماعی و ورزشی به نمایش بگذارند چگونه اصرار به تختی سازی از شخصیت آنها داریم؟! به گزارش شمال تایم، این روزها برخی از رسانه ها از قهرمانان جوان و تازه به دوران رسیده آنقدر تبلیغات کاذب براه می اندازند که اغراق آنها حتی در بین جامعه ورزشی نیزتأسف بهمراه دارد.

 

 

برپایه این تحلیل خبری باید اذعان داشت تختی سازی از چهره های جوان ورزشی خدمت به این قهرمانان نیست قهرمانانی که هیچ یک از صفات جهان پهلوانی را نتوانسته اند در زندگی خصوصی و اجتماعی و ورزشی به نمایش بگذارند چگونه اصرار به تختی سازی از شخصیت آنها داریم؟!

 

نتیجه تصویری برای پهلوان تختی در بین مردم

گفتنی است در این گزارش مصداقی از تفاوت تفکر و رویکرد تختی با بسیاری از قهرمانان امروزی را مطرح می کنیم چندی قبل در یکی از شهرهای مازندران کشاورزان با تجمع در محل کار فرمانداری از این که زمین های آنها به یک ورزشکار از سوی دولت در حال واگذاری بود اعتراض کردند.

 

اما در تفاوت این اقدام در دوران تختی زمانیکه دولت قصد واگذاری زمین بی صاحبی را به قهرمانانی همچون تختی داشت، وی گفت: این زمین ها را به کشاورزان اهداء کنید تا این افراد مظلوم به امورات زندگی خودشان برسند.

 

باید تأکید داشت لقب جهان پهلوانی را نمی توان با چند قلم فرسایی و تصویر سازی و تیتربازی به قهرمانان ورزشی داد تختی یگانه دردانه تاریخ ورزش پهلوانی این کشور است و تا به امروز ظهور پهلوانی بعد از تختی میسر نشده است.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب