چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6044 1398/06/23 23:1 چاپ خبر

تبلور شایسته سالاری:

یک ساروی شهردار آمل شد

  حمید هاشمی در پنجمین نشست انتخاب شهردار آمل که امروز برگزار شد توانست با موافقت 6 نفر از اعضای شورای شهر به عنوان شهردار این شهرستان انتخاب شود. حمید هاشمی در پنجمین نشست انتخاب شهردار آمل که امروز برگزار شد توانست با موافقت 6 نفر از اعضای شورای شهر به عنوان شهردار این شهرستان انتخاب شود.

 

به گزارش شمال تایم، بلاخره بعد از چند جلسه بی‌سرانجام حمید هاشمی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی ساری با ۶ رای اعضای شورای شهر آمل بعنوان شهردار آمل انتخاب شده است.

گفتنی است مهندس هاشمی یکی از مدیران جوان و موفق در خانواده بزرگ شهرداری ساری است که پیشتر سوابق مدیریت شهرداری منطقه 3، مدیرعاملی سازمان عمران را نیز در کارنامه دارد و برخلاف برخی از مدیران تازه به دوران رسیده در بعضی سازمان های تابعه، با تکیه بر توان مدیریتی خود توانست مدارج عالی را طی نماید و با حضور وی آینده ای درخشان در انتظار شهر، شهرداری و شهروندان آملی خواهد بود.

 

باید توجه داشت پیشتر در گزارشات تحلیلی شمال تایم بر این موضوع تأکید شده بود که شهرداری ساری مدیران متخصص و باتجربه بسیاری در بدنه دارد که می توانند هر یک در شهرداری های شهرهای استان مدیریتی کارآمد را به نمایش بگذارند و این ضعف آشکار شورای شهر است که توان به کارگیری از این ظرفیت بالقوه را ندارد


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب