سه شنبه 08 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6048 1398/06/29 20:4 چاپ خبر

ناکارآمدی و بی تفاوتی:

آقای مدیرکل، شما به داد ورزش ساری برسید

 در سویی دیگر تیم کشتی فرنگی ساری در استان حتی به مقام دهم هم نمی رسد؟! یا انواع درگیری ها در مسابقات کشتی و فوتسال بانوان در کنار اعتراض شدید بسیاری از روسای هیئت های ورزشی به جهت باندبازی و سیاسی کاری ها گسترده از قبل شده و این ادعا وجود دارد که ورزش مرکز مازندران به ستاد تبلیغات انتخابات تبدیل شده است!به گزارش شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول شمال تایم، ورزش ساری مدتهاست که در مسیر سقوط و ناکامی مطلق قرار دارد و این وضعیت را باید به حساب عدم وجود مدیران کارآمد گذاشت تا جائیکه تیم های زیادی از جمله سازمان عمران، شهریار، شهدای ساری برای حضور در مسابقات کشوری با مشکلات بسیاری روبرو هستند.

 

در سویی دیگر تیم کشتی فرنگی ساری در استان حتی به مقام دهم هم نمی رسد؟! یا انواع درگیری ها در مسابقات کشتی و فوتسال بانوان در کنار اعتراض شدید بسیاری از روسای هیئت های ورزشی به جهت باندبازی و سیاسی کاری ها گسترده از قبل شده و این ادعا وجود دارد که ورزش مرکز مازندران به ستاد تبلیغات انتخابات تبدیل شده است!

 

در ورزش ساری از برگزاری همایش و مسابقات و المپیاد ورزشی خبری نیست؛ ارزیابی عملکرد هیئت ها ورزشی به فراموشی سپرده شده و متأسفانه هر دو نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر نیز با سکوت خودف موضعی خنثی در قبال احساس مسئولیت ورزش شهرشان گرفته اند...

 

نتیجه تصویری برای حبیب حسین زادگان و شعبان وفایی نژاد

آقای حسین زادگان هرچند جایگاه اداری شما، این وظیفه را ملموس می سازد که نگاهی یکسان به توسعه ورزش همه شهرهای استان داشته باشید اما باید توجه داشته باشید که ساری پیشانی ورزش مازندران و شما نیز یکی از فرزندان این شهر هستید و هرگونه سهل انگاری و بی تفاوتی در قبال مشکلات مدیریتی و زیرساختها، نوعی کم لطفی محض به دیارتان محسوب می شود.

 

انتظار می رود سکان هدایت ورزش مرکز استان به مردان بزرگ و تأثیرگذاری سپرده شود که توان ایجاد تحول در ورزش این شهرستان را داشته باشند و برای تصدیق این ادعا از دوره مدیریت قبلی یاد می کنیم که به گواه کارشناسان اداره نمونه ورزشی در سطح استان مازندران بوده است و برگزاری همایش ها و المپیاد ورزشی و کسب افتخارات برای ساری در برهه قبلی حکایت از وجود مدیریتی توانمند داشت، مولفه مهمی که امروز در ساری دیده نمی شود.

 

آقای مدیر کل حال ورزش ساری خوب نیست؛ سالن سید رسول حسینی، مجموعه ورزشی داراب، استخر مطهری، ورزشگاه شید متقی، ورزشگاه شهدای ساری و بسیاری از تأسیسات ورزش مرکز استان رها شده و ظرفیتی که بتواند نیازهای ورزشکاران ساروی را تأمین کند هم اکنون وجود ندارد.

 

باید توجه داشت که ساری در هیچ یک از مسابقات ورزشی پراعتبار شرایط میزبانی را ندارد و میزبانی از مسابقات کشتی مازندران در سالنی است که 10 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد .

آقای حسین زادگان قرار نیست از شرایط ورزش ساری تنها یک نماینده مجلس آنهم به جهت اهداف سیاسی خود ابراز رضایت کند بلکه ملاک ارزیابی عملکرد ورزش ساری، نظرسنجی از جامعه ورزشی است؛ جایی که حداقل رضایت ها نیز در آن دیده نمی شود...


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب