چهارشنبه 24 مهر 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6049 1398/07/13 22:0 چاپ خبر

جناب دبیر طلای حسن یزدانی را کم اعیار نکنید

 علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی کشورمان پیرامون صید مدال طلای مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان توسط حسن یزدانی گفت: کلاس فنی این پیکارها در این وزن بسیار پایئن بود.

 

به گزارش شمال تایم، حسن یزدانی کار سنگین و سختی نداشت. قابل توجه رئیس فدراسیون کشتی یزدانی با قدرت بر همه بزرگان جهان پیروز شد. حریف روسی که از سر زمین طلائه داران کشتی جهان بود را براحتی مغلوب کرد.

 

نتیجه تصویری برای علیرضا دبیر

متاسفانه مسئولین تهرانی هر گاه سکان کشتی کشورمان را عهده دار شدند نگران اسطوره شدن قهرمانان مازندرانی بوده اند چون براحتی مازندرانی ها رکودها آنها را محو می کنند. در حال حاضر هم با توجه به عناوین حسن یزدانی در دوران جوانی در جهان و المپیک و  آسیا زنگ خطر برای محو نام آنها و تعیین جایگاه ویژه برای حسن یزدانی در جهان کشتی شد.

 

رئیس فدراسیون شایسته بود اظهاراتی در تشویق مرد طلائی کشتی کشورمان داشت اگر ابعاد فنی مباحثی بود می شد درمکان دیگر مانور داد که خدانخواسته شیرینی صید طلای جهان در جامعه کشتی در کام مردم تلخ نشود.

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب