چهارشنبه 25 تير 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6055 1398/07/14 00:1 چاپ خبر

انتخاب نمایندگان شورای کارگری در سازمان همیاری شهرداری های مازندران

 انتخابات شورای کارگری سازمان همیاری شهرداری های مازندران برگزار و کارکنان این سازمان نمایندگان خود را برای تصدی امور و رسیدگی به حل مشکلاتشان شناختند.به گزارش سید مهدی پیروان خبرنگار شمال تایم، انتخابات شورای کارگری سازمان همیاری شهرداری های مازندران برگزار و کارکنان این سازمان نمایندگان خود را برای تصدی امور و رسیدگی به حل مشکلاتشان شناختند.

 

برپایه این گزارش پس از برگزاری مجمع عمومی به منظور انتخاب اعضای شورای اسلامی کار سازمان همت علی علی بخشی و محمد رنجبر سروکلائی 2 تن از نیروهای با تجربه و متخصص سازمان مذکور به ترتیب حائز کسب بیشترین آرا شده و به عنوان اعضای اصلی انتخاب گردیدند.

گفتنی است هدف از فعالیت شورای کارگری سازمان همیاری شهرداری های مازندران، تسریع در روند رسیدگی به مشکلات معیشیتی و حقوقی پرسنل است و بی شک با شناختی که از دو منتخب ذکر شده داریم، آنها توانایی بالایی در خصوص انجام وظایف محوله و تعامل سازنده با مهندس طالبی مدیر عامل سازمان جهت پیشبرد اهداف دارند .


کلمات کلیدی : -