سه شنبه 21 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6081 1398/07/29 20:3 چاپ خبر

شهردار ساری:

مطالبات فرهنگی و اجتماعی فرهیختگان ساروی دغدغه من است

 رییس مرکز ساری شناسی با اشاره به لزوم فعال شدن موزه تاریخ ساری و پیگیری احداث پروژه فاز دوم بوستان ملل گفت: بسیاری از آثار هزار ساله در ساری خاک می خورد و متاسفانه موزه ای وجود ندارد...


به گزارش شمال تایم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، حسین اسلامی رییس مرکز ساری شناسی با حضور در دفتر شهردار ساری با عباس رجبی دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار حسین اسلامی با تبریک انتصاب رجبی به عنوان شهردار ساری گفت: انتخاب و انتصاب عباس رجبی به سمت شهردار مرکز استان مورد حمایت اشخاص فرهنگی ساری است و امیدوارم با ایجاد وحدت و همدلی مشکلات شهر ساری در حوزه های مختلف خصوصاً در بخش های فرهنگی و اجتماعی مرتفع شود.

 

وی به ضرورت همکاری مدیران شهری و شهروندان برای توسعه ساری اشاره کرد و افزود: بدون تردید شهر با همکاری همه مدیران و شهروندان و فعالان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی ساخته می شود. آبادانی ساری در سایه آرامش، مهمترین خواسته ساروی هاست.

 

 

رییس مرکز ساری شناسی با اشاره به لزوم فعال شدن موزه تاریخ ساری و پیگیری احداث پروژه فاز دوم بوستان ملل گفت: بسیاری از آثار هزار ساله در ساری خاک می خورد و متاسفانه موزه ای وجود ندارد که این آثار در معرض دید شهروندان و گردشگران قرار گیرد. از شهردار ساری می خواهیم با تلاش و برنامه ریزی موزه ساری را فعال نمایند و همچنین پیگیری ساخت و تکمیل فاز دوم بوستان ملل نیز مورد انتظار است.

 

عباس رجبی شهردار مرکز استان نیز در این دیدار قبول مسئولیت را امانت دانست و گفت: بار مسئولیت امانتی است که باید با تلاش و پشتکار و تصمیم سازی و تصمیم گیری های بجا و درست به سرمنزل مقصود که همان رفاه شهروندان است برسد و در این راه شهرداری ساری با حمایت و همکاری شورای اسلامی شهر از همه ظرفیت های شهر ساری بهره می جوید تا به لطف خداوند نتایج خوبی حاصل شود.

 

وی پیگیری پروژه فاز دوم ملل و پروژه پل تا پل را از برنامه های مجموعه مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: تکمیل پروژه های ترافیکی و گردشگری در اولویت برنامه های مدیریت شهری است.

 

در پایان، شهردار ساری دغدغه های فرهنگی هنرمندان و فرهیختگان ساروی را مهم دانست و گفت: دغدغه های فرهنگی و اجتماعی فرهیختگان ساروی دغدغه ی من است و با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت ها، پیگیر رفع مشکلات در این حوزه خواهم بود.


کلمات کلیدی : -