دوشنبه 27 آبان 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6090 1398/08/03 22:4 چاپ خبر

پیشکسوت ورزش مازندران تأکید کرد:

اقدام مهدی ترابی الگوی شاخص اخلاقی برای ورزشکاران

 وفایی نژاد تزریق روحیه انقلابی در ورزش را حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: اگر با استفاده از ورزش به دنبال صدور انقلاب هستیم، اگر ورزشکار ما حاضر به مبارزه با ورزشکار اسرائیلی نمی شود، اگر در ارکان مدیریتی ورزش دم از اخلاق مداری می زنیم بهترین نسخه ...


 

به گزارش شمال تایم، شعبان وفایی نژاد پیشکسوت نام آشنای ورزش مازندران و مدیر مسئول این رسانه در جمع ورزشکاران ساروی با تجلیل از حرکت انقلابی مهدی ترابی بازیکن ارزنده پرسپولیس در نمایش شعار اطاعت از رهبری، اظهار داشت: در روزگاری که بسیاری از ناهنجاری های اخلاقی از سوی برخی از ورزشکاران و مسئولان ( در حوزه ورزش)، خسارات بسیاری را  در مجامع بین المللی بر جامعه ورزشی ایجاد کرده، این اقدام می تواند امیدواری به تغییر رویکرد ورزشکاران را زنده کند.

 

 

نتیجه تصویری برای هیئت ورزشکاران ساری وفایی نژاد

وی با حمایت از اقدام ملی پوش این تیم افزود: تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در برهه های مختلف زمانی، توانست راهگشای مشکلات کشورمان در حوزه های مختلف باشد بنابراین وظیفه اطاعت پذیری از مقام معظم رهبری اصلی انکار ناپذیر در جامعه ی انقلابی ما است.

 

وفایی نژاد تزریق روحیه انقلابی در ورزش را حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: اگر با استفاده از ورزش به دنبال صدور انقلاب هستیم، اگر ورزشکار ما حاضر به مبارزه با ورزشکار اسرائیلی نمی شود، اگر در ارکان مدیریتی ورزش دم از اخلاق مداری می زنیم بهترین نسخه برای نمایش منش پهلوانی در ورزش، الگوبرداری از تفکر اندیشمندانه ی حضرت آیت اله العظمی خامنه ای است.

 

این پیشکسوت ورزشی با تأکید بر اینکه چنین روحیه ای تنها معطوف به ورزشکاران نیست، اظهار داشت: امیدواریم به معنای واقعیف اطاعت از رهبری در بینش مسئولان ما نیز نهادینه باشد تا مشکلات کشورمان مخصوصاً حوزه اقتصادی با رویکرد مطمئنی مرتفع شود.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب