دوشنبه 12 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6098 1398/08/07 14:4 چاپ خبر

عزاداران تویه درواری ها در مشهد مقدس

 تویه درواری ها در سرتاسرکشور با وحدت و اتحادی مثال زدنی در ایام سوگواری ائمه اطهار گردهم جمع می آیند و مراسم مختلف این مناسبت ها را باشکوه هرچه تمامتر برگزار می کنند. به گزارش شمال تایم، جامعه تویه درواری ها از جمله اهالی مذهبی و انقلابی کشورمان به شمار می روند که در پاسداشت مناسبت های ملی و مذهبی همواره الگویی قابل اتکا بوده اند.

 

نتیجه تصویری برای عزاداری تویه درواری ها در مشهد مقدس

تویه درواری ها در سرتاسرکشور با وحدت و اتحادی مثال زدنی در ایام سوگواری ائمه اطهار گردهم جمع می آیند و مراسم مختلف این مناسبت ها را باشکوه هرچه تمامتر برگزار می کنند.

 

برپایه این گزارش به مناسبت ایام سوگواری رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) حسینیه تویه درواری ها در مشهد مقدس میزبان خیل عظیم مردم این خطه از کشورمان بود که با سوگواری برای ائمه اطهار این ایام را گرامی داشتند.

 

گفتنی است در این مراسم که محمد رضا طالقانی رئیس سابق فدراسیون کشتی، علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس و قاضی پور نماینده مردم ارومیه در خانه ملت حضور داشتند، شعبان وفایی نژاد سخگوی جامعه تویه درواری ها در خصوص عملکرد مردم این منطقه در سالهای خدمت به نظام مقدس و انقلاب اسلامی سخنرانی و از محمد خطیبی، کربلایی اصغری، حسین کلانتری، هیئت محبان و هیئت رضوی و هیئت موسی ابن جعفر در ساری تجلیل شد.

 

شایان ذکر است در مراسم مذکور که یاد درگذشتگانی چون مرحوم زین العابدین کلانتری، مرحوم رجب کلانتری، مرحومه صغری جعفری و مرحوم حسین رستمیان گرامی داشته شد، علی اصغر یوسف نژاد از جامعه تویه درواری ها به نیکی یاد کرد و گفت: تقدیم 75 شهید از این منطقه به انقلاب اسلامی نشان از آن دارد تویه درواری ها همواره به انقلاب و رهبری وفادار هستند.

 در این مراسم طالقانی و قاضی پور نیز در سخنانی به تجلیل از تویه درواری ها پرداختند.


کلمات کلیدی : -