يكشنبه 06 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6112 1398/08/15 13:1 چاپ خبر

عزم جدی شهرداری برای تکمیل کارخانه زباله‌سوز ساری

 عباس رجبی افزود: بهره برداری از این پروژه علاوه بر رفع مشکل مردم ،در حفظ و نگهداری منابع طبیعی و محیط زیست نیز موثر است.

  به گزارش شمال تایم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان به همراه علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر و لطف الله کریمی معاون فنی و عمرانی، در بازدید از روند پیشرفت فیزیکی نیروگاه زباله سوز ساری  با بیان اینکه نیروگاه زباله سوز از پروژه های مهم شهرداری ساری است، اظهار داشت: تلاش می کنیم با بکارگیری تمامی عوامل و زیر ساخت بموقع در جهت ساخت و تکمیل این پروژه به مطالبات بحق شهروندان مرکز استان پاسخ بدهیم.

 

 

عباس رجبی افزود: بهره برداری از این پروژه علاوه بر رفع مشکل مردم ،در حفظ و نگهداری منابع طبیعی و محیط زیست نیز موثر است.

 

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهرساری نیز در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه ساخت نیروگاه زباله سوز عزم جدی را می طلبد ،گفت: با بهره برداری از این پروژه معضل زباله شهر ساری که هم اکنون سالانه با اعتبار 300 میلیارد ریالی در منطقه پشت کوه در 130 کیلومتری جنوب این شهر دپو می شود، رفع خواهد شد.

 

 

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب