دوشنبه 12 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6118 1398/08/16 19:1 چاپ خبر

توسعه فاز دوم بوستان ملل در چشم انداز شهرداری ساری:

بازدید مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب کشور و عضو هیئت رئیسه مجلس از پروژه سازمان عمران

  دکتر یوسف نژاد و رضایی با قدردانی از مهندس عباس رجبی شهردار، مهندس بربسته رئیس و پرسنل سازمان عمران، حمایت قاطعانه ی خود را از استمرار این طرح بزرگ مدیریت شهری در راستای تأمین رفاه مردم و توسعه گردشگری اعلام داشتند.

 


 به گزارش ارسالی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران به شمال تایم، محمد حاجی رسولی مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب  کشور به همراه دکتر علی اصغر یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس، عباسعلی رضایی فرماندار ساری با حضور در فاز دوم بوستان ملل در ضلع جنوبی، از پروژه ی در دست اجرای تیم های عملیاتی این سازمان بازدید کردند.

 

 

برپایه این گزارش در این بازدید که محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران و جواد طوسی مدیر منابع آب شهرستان ساری و میاندورد نیز حضور داشتند، گزارش کاملی از روند اجرایی پروژه و مراحلی چون تملک اراضی و طرح های رفاهی و گردشگری به اطلاع مسئولان بازدید کننده رسید که با استقبال و رضایت آنها همراه بود.

 

این گزارش حاکیست دکتر یوسف نژاد و رضایی با قدردانی از مهندس عباس رجبی شهردار، مهندس بربسته رئیس و پرسنل سازمان عمران، حمایت قاطعانه ی خود را از استمرار این طرح بزرگ مدیریت شهری در راستای تأمین رفاه مردم و توسعه گردشگری اعلام داشتند.

 

شایان ذکر است در حاشیه این بازدید و دیدار مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب  کشور و شهردار ساری، حاجی رسولی قول تخصیص اعتبارات لازم به شهرداری ساری را به منظور تسریع در اجرای این پروژه داد.

 

 

 

گفتنی است در پایان این بازدید، مهندس بربسته رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری با قدردانی از حُسن توجه مسئولان بازدید کننده نسبت به رفع مشکلات اجرایی این طرح بزرگ گردشگری در مرکز استان، به خبرنگار شمال تایم گفت: تمامی تلاش خود را در چارچوب ضوابط قانونی و تعامل با دستگاههای ذیربط به کار خواهیم بست تا این پروژه در زمابندی مناسب به سرانجام برسد و در این مسیر با همه دستگاهها به خصوص شهرداری و آب منطقه ای مازندران و ساری تعامل نزدیکی خواهیم داشت.

 


کلمات کلیدی : -