دوشنبه 18 فروردين 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6121 1398/08/17 18:1 چاپ خبر

پرچم تویه دروار بالاست

 تویه درواری ها ورزشکاران مستعدی را در رشته های مختلف دارند که تنها نیاز به امکانات و تأسیسات مناسب ورزشی برای شکوفایی ظرفیت های آنهاست. به گزارش سید مهدی پیروان خبرنگار شمال تایم، شعبان وفایی نژاد کارشناس صاحبنام ورزشی در جمع تنی چند از جامعه ورزشی با بیان اینکه آینده ای روشن در انتظار هانیه رستمیان در تیراندازی کشورمان است، اظهار داشت: با کسب سهمیه المپیک 2020توکیو توسط این بانوی مستعد حالا می توانیم با صراحت بگوئیم پرچم تویه درواری ها در این رویداد بزرگ بالاست.

وی افزود: تویه درواری ها ورزشکاران مستعدی را در رشته های مختلف دارند که تنها نیاز به امکانات و تأسیسات مناسب ورزشی برای شکوفایی ظرفیت های آنهاست.

 

وفایی نژاد خاطر نشان کرد: تویه درواری ها در طول تاریخ کشورمان فرمانده لشگر در دفاع مقدس و نماینده در خانه ملت داشته اند و حتی فرزندان این خطه به مناصبی چون عضویت در شورای شهر، فرماندار، بخشدار و چهره های بزرگ دینی رسیده اند که این موضوع نشان از آن دارد تویه درواری ها همواره در خدمت به ملت و کشور در تمامی حوزه ها فعال هستند.


کلمات کلیدی : -