سه شنبه 21 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6135 1398/09/03 22:5 چاپ خبر

نقش شاخص سازمان عمران:

تحولات فیزیکی پروژه فاز دو بوستان ملل در ساری

  با نگاهی به پروژه عظیم احداث بوستان ملل، پر واضح مشخص است که این طرح شهرداری نقش بسزایی در تأمین خاستگاهای شهر و شهروندان دارد. با نگاهی به پروژه عظیم احداث بوستان ملل، پر واضح مشخص است که این طرح شهرداری نقش بسزایی در تأمین خاستگاهای شهر و شهروندان دارد.

 

 به گزارش شمال تایم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، به دنبال اتمام فاز اول پروژه، فاز دوم آن که از پل کابلی آغاز و تا عبور تنگه لته هدف گذاری شده، به دست نیروهای متخصص سازمان عمران در حال اجراست.

 فاز دوم بوستان ملل که پروژه ای شاخص در راستای توسعه ی صنعت گردشگری، جذب توریست و رفاه مردم ساری محسوب می شود، هم اکنون در مراحل اجرایی، عملیات مختلفی را به دنبال دارد.

این گزارش حاکی است پس از اجرای دیوار حائل بتنی به ارتفاع 6 متر که نقش اتصال دهنده ی فاز اول و دوم را ایفا می کند، مراحلی چون لایروبی بستر رودخانه روی سطح شیب شکن، احداث فنداسیون دیوار حائل زیر پل کابلی، احداث کانال هدایت آبهای مزارع و آبهای سطحی و همچنین جابجایی نیوجرسی به منظور تقویت ایمنی کار، بخشی از توانمندی سازمان عمران در این پروژه ی بزرگ مدیریت شهریِ مرکز استان تلقی می شود.

تحقیقات میدانی تیم خبری روابط عمومی و اطلاعات واصله از منابع آگاه نشان می دهد با توجه به موقعیت مستعد بستر رودخانه ی تجن در سیل های احتمالی، تیم های عملیاتی این سازمان با اشراف کامل به اهمیت موضوع، اقدام به ایجاد سدشکن برای جلوگیری از خطرات احتمالی و سیلاب کرده اند که تا لحظه انتشار این گزارش سلسله عملیات فوق الذکر با جدیت کافی در جریان است.

شایان ذکر است بیان توانمندی بالای اجرایی سازمان عمران پیام آور این موضوع است که شهرداری ساری می تواند با واگذاری هرگونه طرح های عمرانی در مرکز استان در سطوح کمی و کیفی مختلف به نیروهای سازمان عمران، سیاست خودکفائی در پروژه ها را به منحصه ی ظهور بگذارد.

 

این گزارش ادامه دارد...


کلمات کلیدی : -