پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6137 1398/09/04 21:2 چاپ خبر

طلسمی که پس از 14ماه شکست/ رفع مشکلات بیمه ای کارکنان سازمان عمران شهرداری ساری

 به گزارش شمال تایم موضوع پوشش بیمه ای برای کارگران پس از حقوق و مزایا مهمترین دغدغه ای است که همواره در بین دستگاههای کارفرمایی نیز مورد بحث قرار دارد.

 

برپایه این گزارش به دنبال عدم انجام تعهدات مالی در تعامل ساختاری سازمان عمران و سازمان تأمین اجتماعی در دوره های قبلی مدیریتی که به بروز مشکلات بحران ساز برای کارگران این سازمان شاخص شهرداری ساری مبدّل و چالشی عظیم را برای این سازمان تابعه ایجاد کرده بود، به حمداله با تلاش و پیگیری صورت گرفته مشکل این کارگران مرتفع گردید.

 

قابل توجه است با توجه به رویکرد تحسین برانگیز مهندس رجبی شهردار ساری در توجه به معیشت کارکنان شهرداری و سازمان های تابعه، پیگیری های مجدّانه وی، همراهی اعضای شورای شهر و تلاش مدیران توانمند سازمان عمران در نهایت طلسم 14 ماه عدم پوشش بیمه ای کارکنان را شکست تا آنها با امنیت خاطر بیشتر بر روی اجرای پروژه های عمرانی و خدمت به مردم شهر ساری متمرکز شوند.

این گزارش حاکیست مرتضی بربسته رئیس سازمان عمران در گفتگویی با خبرنگار ما، با بیان اینکه در کنار جدیّت در انجام وظایف سازمانی، به معیشت و رفاه کارکنان نیز توجه داریم، گفت: از حُسن توجه و درایت مهندس رجبی شهردار و اعضای شورای شهر ساری و هچنین مسئولان سازمان تأمین اجتماعی مازندران قدردانی می کنم که نگاه حمایتی به سازمان عمران در حل این معضل داشته اند.

 

وی با اشاره به اینکه از تلاش بی وقفه معاونان و مسئولین سازمان عمران در حل مشکل بیمه کارکنان نباید به سادگی گذشت، یادآور شد: خداوند متعال را شاکریم که در راستای منشور مدیریتی شهرداری مبنی بر وحدت و یکپارچگی در ارائه خدمت به مردم توانسته ایم به این توفیق دست یابیم تا دغدغه های همکاران خدّوم بنده و خانواده های آنها که در واقع شهروندان همین شهر محسوب می شوند را کاهش دهیم.


کلمات کلیدی : -