سه شنبه 21 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6138 1398/09/11 21:4 چاپ خبر

تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی چرا؟!

 از همه این موضوعات بگذریم و آن را به دیده مثبت بنگریم از یک موضوع "تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی" دستگاه های دولتی که منتقدان بسیاری دارد، نمی توان گذشت.به گزارش شمال تایم، با نزدیک شدن زمان انتخابات یک سری کارها همانند مهرورزی، اظهار دوستی و علاقمندی، سرکشی ها، شرکت در مراسم های عزا و عروسی، تکریم و تجلیل از ائمه معصومین، اظهار همدردی، رایزنی برای حل مشکلات حقیقی و حقوقی، وعده و وعیدهای خارج از عرف و قانون و حتی شرع، برگزاری جشن ها، صور دادن ها بطور خارق العاده ای شتاب می گیرد.

 

از همه این موضوعات بگذریم و آن را به دیده مثبت بنگریم از یک موضوع "تعجیل در افتتاح و کلنگ زنی" دستگاه های دولتی که منتقدان بسیاری دارد، نمی توان گذشت.
 
نتیجه تصویری برای کلنگ زنی انتخاباتی
 
بسیاری از نمایندگان پس از اخذ رای و راه یابی به مجلس از دیده ها محو و فرصت جواب سلام را ندارند اما در 6 ماهه آخر مسئولیت کاسه داغ تر از آش می شوند و نقل و نبات هر محفل و مجلس هستند و عده ای هم با در اختیار گذاشتن تریبون، این افراد با بازی کردن واژه ها ذکر اعداد و ارقام و نام بردن از مکان و زمان و افراد ذی نفوذدر خرابه آبادها در پی فریب دل های صادق هستند افرادی که متاسفانه در گفتار و رفتارشان جز حیله و فریب چیز دیگری دیده نمی شود زیرا به چپ می رسد چپی است و به راست می رسد راستی است به فقیر می رسد از خانواده فقیر است و به غنی می رسد از همه چیز به غیر از یک رای بی نیاز است.
 
مخلص کلام این است که در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم که متاسفانه برخی از مدیران دستگاه ها به خاطر حفظ موقعیت و بقاء پست حاضر می شوند پروژه های نیمه کاره را با برگزاری مراسم افتتاح کنند و یا طرح هایی که هنوز هیچ مصوبه ای ندارد کلنگ زنی کنند تا آن نماینده در این مراسم ها بهره برداری تبلیغاتی کند که توجه دستگاه های نظارتی را به این گونه مراسم های تبلیغاتی جلب می کنیم.
 
نکته پایانی اینکه برخی از هیات های ورزشی به علت مشکلات مالی مسئولیت هیات را به برخی از نامزدها واگذار می کنند تا سطح شهر را با چاپ عکس های آن فرد و تبریک دیده شود و خبری از اهداف و برنامه ها و یا اینکه کی بوده و چه کاری می خواهد بکند، نیست.

ساری-قربان نوروزی

کلمات کلیدی : -