سه شنبه 08 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6144 1398/09/11 22:3 چاپ خبر

اخبار کوتاه ورزشی از مازندران

 تفاهم نامه کانون بسیج با اداره ورزش جوانان

در جلسه مشترک سرهنگ افشار، مختار مهدوی، حسن باقری و مسئولین ورزش ساری و مسئولین بسیج ورزش مرکز استان و استان مازندران برگزار شد تفاهم نامه همکاری برای برگزاری همایش بزرگ یادواره شهدای ورزشکار و شهید حسین اسدی با میزبانی همه هیئت ها ماهیانه برگزار شود.

حجت قدمی، مهدی پریچهره، رضا عابدیان هم حضور داشتند.

 

 

 

شهرام جعفری:

ثمربخش یکی از الویت های اصلی رئیس هیات کشتی مازندران است

شهرام جعفری رئیس سابق هیئت کشتی بهشهر که یکی از مهمترین داوطلبان رئیس جدید هیات جهت انتخابات آینده استان مازندران است گفت: تا زمانی که نام اصغر ثمربخش برای حضور در ریاست هیات است من به خودم اجازه ورود به این جایگاه را نمی دهم.

 

ثمربخش مهمترین و بهترین مغز متفکر هدایت این رشته می باشد. همه استان او را قبول دارند.

 

 

 

 

بازگشت غلامرضا بهروان به فدراسیون فوتبال

از سوی فدراسیون فوتبال غلامرضا بهروان رئیس هیات مازندران که سالیان سال در فدراسیون فوتبال و ارکان مختلف از جمله سازمان لیگ همکاری می کردند دعوت به همکاری نمودند. بهروان از داوران صاحبنام و مدیران خوشنام ورزش کشورمان می باشد. بیش از بیست سال سکان هدایت فوتبال مرکز استان را عهده دار می باشد.

 

 

 

 

تیم کشتی دانشگاه آزاد تهران یا مازندران!؟

در لیگ برتر کشتی کشورمان تیمی بنام دانشگاه آزاد حضور دارد که یک هفته بنام مازندران و یک هفته بنام دانشگاه آزاد تهران و هفته دیگر بنام دانشگاه آزاد کشور.

مسئولین باید با صداقت و شجاعت اعلام کنند این تیم نماینده کدام استان است بازی بااحساس و پاک جامعه ورزشی شهرها شایسته رفتار مسئولین نمی باشد.

 

 

 

امکانات تیراندازی ساری ضعیف است

بخشی رئیس هیات تیراندازی مازندران گفت: علیرغم اینکه ساری نماینده در مسابقات المپیک آینده در تیراندازی دارد اما امکانات و تجهیزات هیات استان و شهرستان ساری بسیار ضعیف است.

بخشی گفت: سه مازندرانی در اردوی تیم های ملی استعدادیابی کشور حضور دارند.

 

 

 

مازندران در لیگ برتر کشتی آزاد فاقد نماینده شده است

جای بسی تأسف که مازندران قطب ممتاز جهان کشتی محل تغذیه همه نفرات تیم ملی و همه تیم های شرکت کننده در لیگ حالا نماینده ای در لیگ برتر ندارد. اسپانسرهای کشتی مازندران مدعی هستند رفتار فدراسیون با آنها در لیگ ها عادلانه نمی باشد. همین عامل موجب نارضایتی تیمداران مازندرانی در لیگ برتر شده است و تیم های مازندرانی یکی پس از دیگری از حضور در لیگ های برتر کشتی کشور اعلام انصراف می کنند.

  


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب