چهارشنبه 09 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6148 1398/09/12 21:4 چاپ خبر

آقای شهردار، با متخلّفان و کارشکنان برخورد کنید

 این تحلیل خبری اعتقاد دارد که شهردار ساری باید قاطعانه در برابر تخریب گرایان مغرض موضع گیری کند و مطمئن باشد مردم این شهر و دلسوزان منافع مردم حامی وی در دفاع از حق و حقوق عمومی هستند... به گزارش شمال تایم، در حالی که مهندس عباس رجبی شهردار ساری از آغاز مسئولیتش با جدیت و عزمی راسخ به دنبال خدمت به مردم و توسعه عمران و آبادانی این شهر است اما ظاهراً این رویکرد وی برای برخی افراد و جریان های قدرت طلب که همواره بر طبل مخالفت می کوبند تا برای خود شخصیت سازی کنند، خوشایند به نظر نمی رسد!

 

این تحلیل خبری اعتقاد دارد که شهردار ساری باید قاطعانه در برابر تخریب گرایان مغرض موضع گیری کند و مطمئن باشد مردم این شهر و دلسوزان منافع مردم حامی وی در دفاع از حق و حقوق عمومی هستند.

 

آقای رجبی این جماعت را همان افرادی تشکیل می دهند که تا دیروز علیه حجازی برای عبوری هورا می کشیدند تا به نان و نوایی برسند امروز این نسخه را برای شما پیچیده اند تا با فضاسازی های منفی و سیاه نمایی ها منافع ناحق خود را دوباره محقّق کنند...

 

نتیجه تصویری برای رجبی شهردار ساری

باید تأکید داشت این جریان های قدرت طلب متوهم در واقع نه با عبوری و نه با حجازی و نه حتی با شما مناسباتی ندارند و روابط آنها بر اساس تأمین خاستگاههای شخصی و حزبی شان است و این افراد همان کسانی هستند که شهرداری را ستاد فامیل بازی های خود کرده اند.

 

براستی باید پرسید آیا در افزایش 6 برابر نیروهای شهرداری از دوره مدیریتی سید علی حجازی تا مهدی عبوری تنها این دو شهردار متولی جذب بوده اند؛ پاسخ بسیار ساده است، با نگاهی گذرا در بین نیروهای شهرداری به افرادی بر می خوریم که هورا کنان ستادهای تبلیغاتی اعضای شورا بوده اند و امروز منتصبان اشغال کننده صندلی پارلمان شهری آماری تأمل برانگیز از خود برجای گذاشته است.

 

این تحلیل خاطر نشان می کند اساس تشکیل شوراها مهلک ترین تصمیم اشتباه طول تاریخ این کشور بوده و بی شک مسئولانی که قوانین رابطه بازی نظام شورایی را بر مردم تحمیل کرده اند باید پاسخگوی خسارات بعضاً جبران ناپذیر خاستگاههای عمدتاً غیر منطقی و خارج از چارچوب شوراها باشند که رد پای آنها در تعیین پیمانکاران خاص پروژه های شهری، تحمیل نیروهای ستاد انتخاباتی به شهرداری و دخالت های غیرقانونی در روند مدیریت شهری به کرّرات دیده شده است.

 

به هر سو از مهندس رجبی شهردار پرتلاش مرکز انتظار می رود به دور از هرگونه تأثیر پذیری های سناریوهای تخریبی غوغاسالاران که امروز دستشان از اریکه قدرت و شهرت در ساری دور شده، تمرکز خود را بر روی ادامه مسیر خدمت رسانی به مردم معطوف کند چرا که برچیدن بساط چپاول گران منافع مردم ساری در شهرداری می تواند اقدامی ماندگار از مهندس رجبی در طول تاریخ مدیریت شهرداری باشد؛ انتظاری که مردم این شهر همواره در افکار عمومی نسبت به آن امیدوار و اعتقاد دارند شهردار ساری بدون اغماض باید در این خصوص موضع گیری کند...


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب