چهارشنبه 09 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6149 1398/09/15 12:4 چاپ خبر

نماینده سابق مردم قائم‌شهر:

مجلس دهم ضعیف ترین مجلس پس از انقلاب بود

 نماینده سابق مجلس  تصریح کرد: مجلس با تیم ناهماهنگ دولت رفیق شده و این مهم منجر به وضعیت بد اقتصادی کشور شده وکارهای عمرانی در کشور نیز تعطیل شده است. کمال علیپور  در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه کار خبرنگار تولید خبر است اما دلیل ندارد که خبر غیر واقعی تولید کنیم اظهار کرد: خبرنگاران باید کنار مردم و مسئولین باشند و صداقت در رفتار ، گفتار و عمل سه رکن اصلی در حرفه‌ای خبرنگاری است.

 

به گزارش شمال تایم، وی خاطرنشان کرد: مجلس دهم جزو ضعیف ترین مجلس بعد از انقلاب اسلامی است و اگر مجلس در مسیر درست حرکت نکند کارهای حوزه انتخابیه به سمت توسعه نمی‌رود.


نماینده سابق مجلس  تصریح کرد: مجلس با تیم ناهماهنگ دولت رفیق شده و این مهم منجر به وضعیت بد اقتصادی کشور شده وکارهای عمرانی در کشور نیز تعطیل شده است.

 علیپور در مورد کارخانه نساجی نیز خاطر نشان کرد : طبق اصل ۴۴ اگر می خواهید کارخانه را واگذار کنید باید به اهلش واگذار شود اما دیدیم که گفته شد کارخانه باید به بیرون از شهر انتقال یابد و از آنجا که شهرهای مازندران به هم چسبیده اند انتقال نساجی امری غلط است.

 
وی در مورد گرانی بنزین نیز خاطرنشان کرد: تمام تصمیمات باید به تایید مجلس برسد وقتی مجلسی می سازیم که به مردم  بگوییم به اینها رای بدهید و به آنها رای ندهید خروجی آن این می‌شود  ارکان مجلس خوب است ولی انتخاب مهم است و  این که در مورد افزایش قیمت بنزین صرفا سران نظام تصمیم گرفتند شیطنتی بیش نیست.
 
 

عضو سابق کمیسیون عمران مجلس گفت:مطابق برنامه ۵ و ۶توسعه افزایش نرخ حامل‌های انرژی باید به تایید مجلس برسد نماینده مجلس می تواند به تنهایی وزیر را استیضاح کند اما اقایان خوابند.
 

 علیپور  در مورد برجام نیز خاطر نشان کرد: وقتی یک تیم کاری را انجام می‌دهد اگر خوب باشد نیاز به حمایت دارد اما پا پیچش مو را دیده بودیم گفتیم برجام به درد ما نمی‌خورد به طوری که ما به ۲۰ درصد غنی سازی رسیده بودیم رمز موفقیت ما در ایستادگی است و مجلس در نظارت و قانونگذاری ضعیف عمل کرده است.

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب