چهارشنبه 09 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6152 1398/09/15 13:0 چاپ خبر

با ویلموتس جایگاهی در فوتبال آسیا و دنیا نخواهیم داشت

 در رده بندی فوتبال آسیا و جهان نتیجه ای که در چهار بازی گذشته با این مربی گرفتیم با مربیان وطنی هم بهتر از این ها ظاهر می شدیم البته سالیان سال است که بودجه ما حیف و میل و ریخت و پاش مالی برای مربیان خارجی که در لیگ های داخلی تیم های ملی نوجوانان و جوانان امید می شود که داد همگان را درآورد.



تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از کیروش سرمربی موفق پرتقالی که کارنامه موفقی در فوتبال آسیا و جام جهانی در ابعاد مختلف به ارمغان آورد بزرگترین دست آورد آن خشک کردن قهرمان سالاری در فوتبال حد حدود جایگاه ورزشکاران، مربیان و دست اندرکاران تیم ملی را معلوم کرد اما اینک ویلموتس آرژانتین جانشین او شد که در باخت مقابل عراق و بحرین سقوط کرد.

 
به گزارش شمال تایم، در رده بندی فوتبال آسیا و جهان نتیجه ای که در چهار بازی گذشته با این مربی گرفتیم با مربیان وطنی هم بهتر از این ها ظاهر می شدیم البته سالیان سال است که بودجه ما حیف و میل و ریخت و پاش مالی برای مربیان خارجی که در لیگ های داخلی تیم های ملی نوجوانان و جوانان امید می شود که داد همگان را درآورد.
 
 
البته در جذب بازیکنان، کمک مربی و مستشار و مشاوران خارجی در فوتبال مسیر خطائی را در پیش گرفته ایم که در انتشار امضاء احکام جذب آنها خیانت های زیادی شد. برانکو و کیروش شرایط دیگری داشته اند جای بسی تاسف تیم های عراق و بحرین در شرایط بد بحرانی کشورشان در مقابل تیم های ملی ما پیروز می شوند.
 
 
معلوم نیست ادامه خودزنی ها در فوتبال تا به کی جلو ناکامی ها گرفته نمی شود. مسئولین وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک باید اقدامات اساسی بموقع جهت تعیین تکلیف تیم ملی داشته باشند یا مربی داخلی با اختیارات لازم در غیراینصورت مربی باکلاسی در سطح فوتبال دنیا که توانایی تامین انتظارات جامعه ورزشی ما از تیم ملی فوتبال را داشته باشند.

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب