سه شنبه 24 تير 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6158 1398/09/19 22:4 چاپ خبر

مجلس آینده چشم انتظار مجیزگویی های اهالی زر و زیور نیست

 البته در این راستا وظیفه ای گرانسنگ متوجه مردم است و امید می رود در انتخابات آتی به افرادی که مجیزگو و از اهالی زر و زیور هستند، رأی اعتماد ندهند.به گزارش شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول شمال تایم، انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به روزهای پرتب و تاب خود نزدیک می شود که مردم انتظار دارند نمایندگی در خور شأن جایگاه خانه ملت بر میز صدارت آن تکیه بزنند.

 

البته در این راستا وظیفه ای گرانسنگ متوجه مردم است و امید می رود در انتخابات آتی به افرادی که مجیزگو و از اهالی زر و زیور هستند، رأی اعتماد ندهند.

باید توجه داشت همه فسادهای حاکم در کشورمان را باید به حساب وجود مجالس فرمایشی مجلس نشینان گذاشت که فضا را برای مانور قافله غارتگران و خیانکاران فراهم ساخته اند.

 

در بین اشغال کنندگان صندلی پارلمان مجلس افراد بسیاری در ادوار مختلف دیده شده اند که اهل معامله و زبانشان تنها برای منافع حزب و باند منصوب به خود برّان بوده است...

 

متأسفانه با تحلیلی بر عملکرد مجلس شورای اسلامی بعد از انقلاب، باید اینطور خاطر نشان کرد که خانه ملت مهد مردان و زنان متعهد به مردم نبود؛ افرادی که مسبب مستقیم بسیاری از فسادها بوده اند، نمایندگانی که با سکوت خود بسترساز رواج فسادهای مالی و اداری بوده و عده ای هم صدایشان در بین بوق و کرنای جهت دار سیاسیون به گوش نمی رسید!

 

باید افزود در این مجلس از نخبه های پاک سرشت و پاکدست چندان خبری نبود و امید است که اینبار مردم با بصیرت ما با دیدی باز و نگرش مبتنی بر صلاح عمومی کشور، اصلح ترین را روانه مجلس نمایند...


کلمات کلیدی : -