دوشنبه 28 بهمن 1398
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6187 1398/11/08 23:3 چاپ خبر

برخورد قاطع عباس رجبی با بی‌قانونی در شهرداری ساری

 دورانی که افراد بدون تخصص و صلاحیت و تنها براساس رانت و استفاده‌های غیر اداری در شهرداری ساری مشغول به کار شدند، و بارها اتفاقات ناخوشایندی را رقم زدند


به گزارش شمال تایم، آنچه اخیرا در یکی از شهرداری‌های مناطق شهر ساری اتفاق افتاد و رفتار ناشایستی که عده‌ای مرتکب شدند و البته با پاسخ سریع و صریح و قاطع عباس رجبی؛ شهردار ساری، مواجه شد، خود شاهدی‌ست بر این نکته که شخص شهردار ساری و دلسوزان دیگر این شهر بارها به آن اشاره کرده و هشدار داده بودند؛ عدم وجود شایسته‌سالاری و نظارت دقیق بر جذب تعدادی از نیروهای شهرداری.

 

دورانی که افراد بدون تخصص و صلاحیت و تنها براساس رانت و استفاده‌های غیر اداری در شهرداری ساری مشغول به کار شدند، و بارها اتفاقات ناخوشایندی را رقم زدند معمولا به دلایل فرامتنی و به خاطر مدیریت نادرست برخی در شهرداری و سواستفاده از مناصب، سرپوش گذاشته شد. بارها شورای اسلامی شهر و مدیریت وقت شهرداری ساری مورد خطاب قرار گرفتند تا جذب نیروهای اضافی و بدون ضابطه متوقف شود اما هربار موضوع مسکوت نگاه داشته شد.
 
 
رجبی اما از همان ابتدای ورودش به شهرداری ساری عذر حدود ۶۰۰ نفر از کسانی را که در شهرداری بدون قرار داد  و مراحل قانونی و بر تنها برمبنای سفارش  حتی بدون سپری کردن خدمت مقدس سربازی در دوائر شهردای بودند را خواست،تا نشان دهد به قولش مبنی بر مدیریت منابع انسانی عمل خواهد کرد.
 
 
این بار هم که متاسفانه در ایام فاطمیه اقدام ناشایستی رخ داد (که ناشی از همان بی مدیریتی دوران قبلی بوده) بلافاصله و جدی برخورد قاطعی انجام داد تا شان این ایام محترم و شان شهروندان ساروی حفظ شود. رجبی این بار هم اعلام کرد که در راه مدیریت اصولی شهرداری ساری با احدی تعارف ندارد و قصد دارد افراد ناصالح را از مجموعه مدیریتی شهری ساری کنار بگذارد. او یک مدیر انقلابی‌ست با سابقه‌ای روشن که تغییرات اصولی در راستای حفظ ارزش‌ها و منافع شهروندی را از همان ابتدا سرلوحه کارش قرار داده و قول داده که همچنان ادامه دهد.
 
همکاری واضح مدیریت شهری جدید ساری با دستگاه‌های نظارتی می‌تواند امیدبخش رسیدن روزهایی بهتری برای مرکز استان و گذشتن از مرحله انکار باشد. انکاری که برخی اعضای شورای شهر ساری در سنوات گذشته و تیم مدیریتی قبلی شهرداری ساری همچنان به آن ادامه می‌دهند اما باید به زودی آن را کنار گذاشته و پاسخگو باشند.

 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب