دوشنبه 18 فروردين 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6203 1398/11/15 22:5 چاپ خبر

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مازندران:

پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو جنبه ملی پیدا کرده است

 معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مازندران گفت: از مسئولان می‌خواهیم تا آنجایی که می‌توانند از این طرح‌ها و به‌طورکلی طرح‌هایی که منجر به کاهش آلودگی هوا می‌شود، حمایت کنند.به گزارش شمال تایم، مهدي رازجويان معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مازندران نیز در حاشیه این همایش گفت: متأسفانه امروزه شهرها با مشکلاتی همچون آلودگی هوا و ترافیک دست‌وپنجه نرم می‌کند.

 

وی افزود: نقش مردم در راستای رسیدن به هوای پاک با استفاده نکردن از خودروهای شخصی به‌ ویژه در روزهای آلوده بسیار پررنگ و حیاتی است و بر این اساس از آذرماه ۹۴ پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو در کشور شکل گرفت.

 

رازجویان خاطرنشان کرد: چند سالی است که پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو در کشور فعالیت خود را آغاز کرده است، این پویش باهدف کاهش آلودگی هوا همراه باکم کردن استفاده از خودروهای شخصی و حرکت به سمت استفاده از دوچرخه از اراک آغاز شد و اکنون جنبه ملی پیداکرده است.

 

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مازندران گفت: از مسئولان می‌خواهیم تا آنجایی که می‌توانند از این طرح‌ها و به‌طورکلی طرح‌هایی که منجر به کاهش آلودگی هوا می‌شود، حمایت کنند.

 

 

وی با تشکر از شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری و سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری ساری به جهت برگزاری این همایش دوچرخه‌سواری در راستای پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو گفت: امیدواریم با اجرای برنامه‌هایی ازاین‌دست شاهد گسترش فرهنگ استفاده از دوچرخه و ناوگان حمل‌ونقل عمومی در استان مازندران باشیم.


کلمات کلیدی : -