دوشنبه 18 فروردين 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6214 1398/11/22 11:5 چاپ خبر

حضور گسترده شهردار ساری و کارکنان سازمان عمران در راهپیمایی 22 بهمن

 کارکنان این سازمان همسو با آحاد مردم ولایتمدار ایران اسلامی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن حضوری گسترده بهم رساندند.

 


 به گزارش شمال تایم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، کارکنان این سازمان همسو با آحاد مردم ولایتمدار ایران اسلامی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن حضوری گسترده بهم رساندند.

 

 

 

در این مراسم که تأکید قاطع کارکنان سازمان عمران بر تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و پاسداری از آرمان های نظام و انقلاب را به همراه داشت، عباس رجبی شهردار ساری در گفتگویی با اشاره به اینکه  رساندن انقلاب به 41 سالگی با هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری با وجود فشارها و حربه‌های مختلف دشمنان کار بسیار بزرگی است، گفت: این انقلاب به مسیر خود ادامه می‌دهد و ایران اسلامی مستقل‌ترین کشور در بیان عقاید و نظرات و مردم‌سالاری در دنیا است.

 

 

رئیس شورای سازمان عمران تصریح کرد: انقلاب ما در طول بیش از 4 دهه حیات با برکتش توانست مبتنی بر آموزه‎های اسلامی و تکیه بر توان داخلی، پیشرفت‎های چشمگیری را در عرصه‎های گوناگون سیاسی چون نظام مردم سالار دینی، استقلال سیاسی و...، حوزه اقتصادی همچون حرکت در مسیر اقتصاد اسلامی و توسعۀ صنایع و بومی سازی،  حوزه فرهنگی چون گسترش فرهنگ استکبار ستیزی، علمی و فناوری همچون دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته‎ای، و پیشرفت های پزشکی و سایر عرصه ها به دست آورد.

 

الگوبرداری روحیه جهادی در پرسنل سازمان عمران

 

رئیس سازمان عمران در این راهپیمایی گفت: اگرچه در برهه از تاریخ ایران اسلامی جوانان بسیاری از این مرز و بوم برای دفاع از خاک و ناموس وطن جان شیرین خود را تقدیم نظام و انقلاب کرده اند اما امروز نیز جوانان بسیاری همچون پرسنل این سازمان در عرصه های سازندگی با همان روحیه جهادی به دنبال سازندگی و اعتلای میهن خویش و خدمت به مردم هستند.

 

 

مرتضی بربسته با بیان اینکه اساسی‌ترین نیاز کشور آرامش عمیق، اتحاد و انسجام ملی و امیدبخشی به مردم است، یادآور شد: هیچ قدرتی نمی تواند جلوی پیشرفت های ملت مسلمان ایران را بگیرد و دشمنان این نظام و انقلاب بدانند که با همه توطئه هایی که برای ملت ما در سر دارند مسیر پیشرفت و توسعه در جای جای ایران اسلامی همچنان ادامه خواهد داشت.

 

گفتنی است سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران همواره در مناسبت های ملی و مذهبی حضوری برجسته در عرصه دارد که پیشتر این مهم در ایام مختلف همچون راهپیمایی ضد استکبار جهانی آمریکا و فتنه اخیر به منحصه ظهور گذاشته شده بود.

 

 

 

قابل توجه است در مسیر راهپیمایی 22 بهمن کارکنان سازمان عمران، علاوه بر عباس رجبی شهردار ساری، فرامرز نقیبی و اسفندیار عشوری اعضای شورای شهر نیز این جمع کثیر را همراهی کردند.


کلمات کلیدی : -