دوشنبه 05 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6312 1399/01/12 20:3 چاپ خبر

بهسازی میدان امام ساری پس از 8 سال

 این اقدام شایان شهرداری ساری مورد توجه افکار عمومی این شهر قرار گرفت و در کنار رجبی باید از تلاش های مرتضی عطائی شهردار منطقه 2 نیز به نیکی یاد کنیم که در سلسله عملیات بازسازی این میدان عملکردی قابل ستایش داشته است 


به گزارش شمال تایم، زیباسازی و بازسازی میدان امام به عنوان ورودی شهر یکی از اقدامات شایان دوره مدیریتی عباس رجبی شهردار ساری بود.

 

این میدان طی 8 سال گذشته مورد بی توجهی های بسیاری قرار گرفته بود و به محلی برای استفاده های تبلیغاتی اقایان تبدیل شده بود.

 

انعکاس شمال / میدان امام ساری از زاویه ای دیگر

 

این اقدام شایان شهرداری ساری مورد توجه افکار عمومی این شهر قرار گرفت و در کنار رجبی باید از تلاش های مرتضی عطائی شهردار منطقه 2 نیز به نیکی یاد کنیم که در سلسله عملیات بازسازی این میدان عملکردی قابل ستایش داشته است و نشان داده که از استعداد خوبی برای رسیدن به مناصب بالاتر برخوردار است.

 

قابل توجه است میدان حضرت امام خمینی ساری آخرین بار در زمان مسئولیت سید علی حجازی مورد بازسازی قرار گرفت و مجسمه اسب ها، سربازان هخامنشی، رستم و سهراب، مازیار، آرش و بسیجیان دفاع مقدس در آن به زیبایی تعبیه شد ولیکن بنابر دلایلی نامعلوم از سوی مسئولان مازندران و ساری طی سال های گذشته از این میدان جمع آوری شد.

 

به هر حال این اقدام ارزشمند عباس رجبی نقطه عطفی دیگر در صلابت مدیریت شهری را به منصه ظهور گذاشت.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب