پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6318 1399/01/17 21:5 چاپ خبر

ناگفته های اصغر ثمربخش از کشتی مازندران

 اصغر ثمربخش حدود چهار دهه به کشتی مازندران در جایگاه رئیس هیات و معاون اداره کل ورزش جوانان مازندران خدمت صادقانه نمود سرانجام برای برگزاری انتخابات ریاست هیات جدید کشتی مازندران استعفا داد اگر شرایط سنی او مانع از ادامه خدمت نبود وی در این دوره همچون چند دوره گذشته نفر اول مجمع می بود.به گزارش شمال تایم، اصغر ثمربخش که سالیان سال رئیس هیات مازندران بود، گفت: طی این سالها حتی یک ریال هم به مربیان شایسته و سازنده و پرتلاش کشتی مازندران در تیم های منتخب پرداخت نکردم چون اعتبار مالی نداشتیم.

 

وی افزود: طی این سالیان سال که مسئول هیات بودم حتی یک ریال هم حق ماموریت و پاداش و حق الزحمه دریافت ننمودم. همه اعضاء مجمع هیات هم در این سالها عاشقانه به کشتی مازندران خدمت کردند. شرمنده همگان هستیم. زیرساخت کشتی مازندران بر برگزاری انواع مسابقات به گونه ای شده که حداقل در پنج سال آینده حرف اول کشتی کشور و آسیا را خواهد زد.

 

وی گفت: افرادی باید سکاندار فدراسیون کشتی باشند که حرمت اعتبار جایگاه کشتی کشور و مازندران را رعایت کنند؛ انشاالله انتخابات ریاست هیات با سلامت کامل برگزار شود.
 
عملکرد بی نظیر ثمربخش در کشتی مازندران
 
اصغر ثمربخش حدود چهار دهه به کشتی مازندران در جایگاه رئیس هیات و معاون اداره کل ورزش جوانان مازندران خدمت صادقانه نمود سرانجام برای برگزاری انتخابات ریاست هیات جدید کشتی مازندران استعفا داد اگر شرایط سنی او مانع از ادامه خدمت نبود وی در این دوره همچون چند دوره گذشته نفر اول مجمع می بود.
 
 
ثمربخش بارها و بارها به عنوان سرپرست تیم های ملی ما در مسابقات معتبر بین المللی حضور داشت و از چهره های خوشنام و پرتلاش و ماندگار ورزش مازندران و کشور بوده شایسته است یادی کنیم از مرحوم حاج محمد شعبانی، خاوری، دکتر حقانی، علی اعظم مهدی پور، یوسف نژاد، صادق خلیلی و نقی کلانتری.

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب