دوشنبه 05 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6320 1399/01/18 20:5 چاپ خبر

ایکاش از مهدی عبوری استفاده بهتری می شد؟!

 شهرداری ساری در زمان آغاز تصدی گری عبوری 16 میلیارد بدهی داشت که با گذشت 8 سال این رقم به حدود 1000 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است و برخلاف دوره های قبلی، در دوره مدیریتی وی کلکسیونی از افتضاحات مالی و اخلاقی در این دستگاه اجرایی نهادینه شد.


 به گزارش شعبان وفایی نژاد مدیر مسئول شمال تایم، مهدی عبوری جوان خوب ساروی با توجه به استعدادهایی که داشته اگر از وجودش به خوبی استفاده می شد و شرایطی که به عنوان سه برادر شهید، مورد حمایت مطلق امام جمعه فقید ساری حضرت آیت اله طبرسی قرار داشته و در همه ابعاد و سطوح مملکتی از قوه قضائیه گرفته تا مجلس و حتی بعضاً بدنه دولت حمایت شده بود می توانست عملکردی به مراتب شاخص تر در شهرداری ساری داشته باشد.

 

با توجه به این همه اعتبارات اخذ شده ملی و منابع مالی عظیمی که طی این 8 سال در اختیار شهرداری ساری قرار داشت و با 30 سال قبل از مدیریت وی هم قابل قیاس نبود و یا مشارکت شهروندان نیز با این نهاد در وضعیت مطلوبی بوده، انتظار عملکردی به فراتر برجسته تر از این را مردم این شهر داشتند.

 

عبوری مرد اول خدمت به شهروندان ساروی

 

باید توجه داشت برخلاف دوره ماقبل عبوری، طی 8 سال گذشته شهرداری ساری به صورت گسترده از منابع غنی رودخانه تجن برای تسریع در روند اجرایی پروژه های عمرانی شهر به خصوص فاز اول و دوم بوستان ملل بهره برده که ارزش ریالی آن قطعاً اغوا کننده بوده اما براستی چه رازی در پس این همه امتیازات، امکانات و اعتبارات نهفته بود که امروز شهرداری ساری با اسناد متعدد بدهی هزاران میلیاردی تحویل مدیریت بعدی شده است...

 

گفتنی است شهرداری ساری در زمان آغاز تصدی گری عبوری 16 میلیارد بدهی داشت که با گذشت 8 سال این رقم به حدود 1000 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است و برخلاف دوره های قبلی، در دوره مدیریتی وی کلکسیونی از افتضاحات مالی و اخلاقی در این دستگاه اجرایی نهادینه شد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب