شنبه 25 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6354 1399/01/30 22:4 چاپ خبر

داستان تأمل برانگیز بی اطلاعی یک صاحب فروشگاه از فاکتور صادره

این شخص مدعی بی گناهی در این حرکت خبیثانه مسئول مربوطه بوده و معتقد بود که چندصد هزار تومان به خاطر انتخابات شورای شهر مطالبات مالی از این فرد دارد. به گزارش شمال تایم، یکی از مسئولان فروشگاه ورزشی در مازندران در اظهاراتی که نخواست نامش فاش شود، گفت عصر یکی از روزها از دستگاههای نظارتی آمدند و از بنده مبالغ فاکتورهای شماره ... را درخواست کردند و بنده به آنها گفتم من به عضو سابق شورای یکی از شهرها که رئیس هیأت ورزشی نیز بوده چند فاکتور سفید دادم و خبری از مبالغ درج شده آنها ندارم! حالا شما عنوان می کنید چندصد میلیون تومان بابت فاکتورهای ساختگی از شهرداری پول گرفته، برای بنده نیز تعجب آور است.

 

این شخص مدعی بی گناهی در این حرکت خبیثانه مسئول مربوطه بوده و معتقد بود که چندصد هزار تومان به خاطر انتخابات شورای شهر مطالبات مالی از این فرد دارد.

طنز مصور: کاریکاتورهای فساد مالی: مجله اینترنتی اسرارنامه

 

صاحب این فروشگاه ورزشی در اظهاراتی دیگر گفت این فرد بعد از عضویت در شورای شهر و مسئولیت در هیأت ورزشی، مبالغ هنگفتی را از شهرداری گرفته و بسیاری از اسناد موضوعه در امور مالی این نهاد موجود است.

 

با این اوصافی که این فرد در خصوص خیانت های برخی از مدیران وقت مطرح کرد باید از مدیران پاکدستی همچون عباس رجبی شهردار ساری که بساط غارتگری در شهرداری ها را برچیدند، قدردانی کرد.

 

سایت شمال تایم به صورت رسمی اعلام می دارد که موضوع مذکور ارتباطی به تیم والیبال سازمان عمران در گذشته نیست و اگر در گذشته شهرداری ساری جستجو کنیم بسیاری از هیأت ها بساط غارت از شهرداری ها را راه انداخته بودند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب