دوشنبه 05 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6371 1399/02/08 23:1 چاپ خبر

چگونه بعضی از مدیران شهرداری صاحب مال و اموال بی نهایت شده اند!؟

 چگونه ممکن است این افراد همچون بعضی از اعضای شورای شهر تنها با حقوق ماهیانه صاحب چنین امتیازاتی شده اند؛ جالب است نه سرمایه پدری و زن پدر و گنج کنی داشته اند و باید اموال همه آنها رسیدگی شود


به گزارش شمال تایم، بسیاری از مدیران شهرداری ساری طی 8 سال گذشته و در مدیریت قبلی یک بار بعد از تنها سه الی چهار سال جذب در شهرداری صاحب چندین میلیارد سرمایه، چندین خانه، ویلا، کاخ، خودرو گران قیمت  و حساب های بانکی شده اند.

 

چگونه ممکن است این افراد همچون بعضی از اعضای شورای شهر تنها با حقوق ماهیانه صاحب چنین امتیازاتی شده اند؛ جالب است نه سرمایه پدری و زن پدر و گنج کنی داشته اند و باید اموال همه آنها رسیدگی شود؛ البته با توجه به شناختی که از مهندس رجبی داریم با این عده ای از مدیران خاطی برخورد و نسبت به عزل آنها اقدام خواهند کرد.

 

راه های تامین هزینه اوقات فراغت فرزندان +کاریکاتور - خبری تحلیلی ...

با صراحت اعلام می دارم همه این سرمایه ها از مسیر غارت بیت المال و حق الناس می باشد؛. چگونه ممکن است جوانی که چندسال جذب در شهرداری شده، ره سی ساله را سه ساله طی کرده است؟! بسیاری از ناظران عملکرد شهرداری در مدیریت گذشته معترض سرمایه اندوزی این جماعت غارتگر هستند...


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب