دوشنبه 05 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6389 1399/02/16 22:5 چاپ خبر

مرحوم رمضان خدر مظلوم ترین کشتی گیر طول تاریخ کشور

 جامعه کشتی کشورمان خصوصا علاقمندان کشتی هیچ گاه قدرت نمایی مرحوم رمضان خدر در اجرای عنوان فنون کشتی ازاد و فرنگی را فراموش نمیکند تا به امروز هیچ یه از قهرمانان ما نتوانستند کلکسیونی از عنوان فنون را همچون رمضان خدر به نمایش بگذارند مبارزات او همواره با هیجان بوده است.


 به گزارش شمال تایم، جامعه کشتی کشورمان خصوصا علاقمندان کشتی هیچ گاه قدرت نمایی مرحوم رمضان خدر در اجرای عنوان فنون کشتی ازاد و فرنگی را فراموش نمیکند تا به امروز هیچ یه از قهرمانان ما نتوانستند کلکسیونی از عنوان فنون را همچون رمضان خدر به نمایش بگذارند مبارزات او همواره با هیجان بوده است.

 

بیش از چندین دوره قهرمان کشتی کشور نائب قهرمان مسابقات قهرمانی جهانی کشتی حضور در 2 دوره المپیک ستاره مسابقات بین المللی تهران و جام دانکلف بلغارستان تفلیس روسیه و جام های معتبر جهای و قهرمان پیشکسوتان جهان اما ان سوی سکه ی زندگی ورزشی رمضان خدر ظلم و بی عدالتی در قضاوت مسابقات او با حریف تهرانی اش حتی مسئولان فدراسیون داورانی انتخاب میکردند که برنامه ریز شکست رمضان خدر باشند.

 

رمضان خدر - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

 
بعد از دوران قهرمانی در امر انتخاب مربیان تیم ملی در حق او کم لطفی شد در دوران بیماریش ان هم بر اثر وزن کم کنی های بسیار زیاد دچار نارسایی های کلیوی شد از روی تشک کشتی مسبقات پیشکسوتان جهان به تشک بیمارستان منتقل شد متاسفانه حتی در دفتر استاندار همه ی مدال هایش را روی وی گذاشت گفت برای هزینه درمانم که در مسیرافتخارات ورزشی دچار اسیب شدم فکری کنید استاندار از اتاق بیرون رفت در حالی که خدر منتظر پاسخ بود رییس دفتر استاندار به وی گفت برای صرف ناهار به رستوران رفته است فرصت به رسیدگی درخواست شمار را ندارد .
 
و سرانجام مرحوم پهلوان خدر در گوشه ای از بیمارستان های تهران جان به جان تسلیم کرد .
یادش گرامی خاطراتش جاوید باد.

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب