دوشنبه 05 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6401 1399/02/18 14:4 چاپ خبر

فرهنگ سازی مومنانه بانوی فرهیخته مازندرانی در ماه مبارک رمضان

راحله حاجیان یکی از مدیران بسیار موفق حوزه بانوان مازندران است که با تجربه بالای ۲۵ ساله در حوزه های اجتماعی و فرهنگی، همواره بانی خیر و طرح خدمات رسانی اش به مردم از دیرباز مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته است.


 

  به گزارش شمال تایم، دستگیری از مستمندان و انفاق به نیازمندان از زیباترین خصلت های نیکوی مؤمنان است و به همین دلیل، موردتوجه فراوان در متون دینی واقع شده است؛ به گونه های که می توان آن را در کنار برپایی نماز، برجسته ترین عبادت مورد تأکید قرآن دانست و برکت و افزونی مال، دوری از بلا، تزکیه و طهارت نفس، آمرزش گناهان  از جمله آثار فردی آن به شمار می رود.

 

 


 

با مدیریت بانو راحله حاجیان پیشکسوت و فرهیخته رسانه های مازندران و مدیر اخلاق مدار امور بانوان شهرداری مرکز مازندران و همت تنی چند از بانوان شاغل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری و سایر بانوان فعال در امور عام المنفعه، به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) طرح کمک مومنانه، در قالب سفره همدلی، ۳۰ کیک به سفره افطار نیازمندان اجرا شد.

 

 


 با توجه به اهمیت ایجاد نشاط معنوی در بین خانواده ها و امیدبخشی به آینده ای بهتر، این اقدام در ماه مبارک رمضان بازتاب جالب توجهی در بین خانواده های ساروی داشته است.

 

 

 

 

گفتنی است راحله حاجیان یکی از مدیران بسیار موفق حوزه بانوان مازندران است که با تجربه بالای ۲۵ ساله در حوزه های اجتماعی و فرهنگی، همواره بانی خیر و طرح خدمات رسانی اش به مردم از دیرباز مورد توجه افکار عمومی قرار گرفته است.

 

 

 


در تحلیل کوتاه این رویداد مهم اجتماعی باید خاطر نشان کرد برجسته ترین آثار اجتماعی انفاق را باید به رفع فقر از چهره ی جامعه ی اسلامی و استقرار عدالت اقتصادی و اجتماعی، پیشرفت و پویایی نظام اقتصادی، صیانت جامعه از تباهی و گسترش فساد نسبت داد که اقدام خلاقانه راحله حاجیان و بانوانی که با ایشان در طرح مذکور مشارکت داشته اند مصداقی بارز از این مدعاست.

 

 

 


حضور برجسته بانوان شاغل سازمان عمران به عنوان مطرح ترین سازمان تابعه شهرداری ساری در این اقدام جهادگونه قابل توجه بوده است چرا که آنها در تمامی فرآیند تولید کیک و تشریفات و تدارکات آن دوشادوش بانو حاجیان در عرصه حضور و فعالیت داشتند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب