دوشنبه 05 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6402 1399/02/19 21:0 چاپ خبر

عملکرد مثبت رئیس ورزش و جوانان ساری

 این کارشناسان و فعالان ورزشی ضمن ارزیابی مثبت عملکرد حبیب حسین زادگان در مدیریت ورزش مازندران، روزهای درخشانی را برای ورزش مرکز استان متصور بودند 


 به گزارش مدیر مسئول شمال تایم، جمعی از مربیان، قهرمانان، پیشکسوتان و کارشناسان ورزش ساری طی سلسله گفتگوهای کارشناسی شده ای که با همکاران ما در رشته های مختلف داشته اند، عملکرد مختار مهدی رئیس ورزش و جوانان این شهرستان را مثبت و رو به پیشرفت اعلام کردند.

 

این کارشناسان و فعالان ورزشی ضمن ارزیابی مثبت عملکرد حبیب حسین زادگان در مدیریت ورزش مازندران، روزهای درخشانی را برای ورزش مرکز استان متصور بودند و توجه مدیریت ورزش ساری و مازندران به زیرساخت های ورزشی از جمله احیای استادیوم شهید متقی، نقطه عطف این دیدگاهها بوده است.

سخنی با رئیس جدید ورزش و جوانان ساری

 

با نگاهی به روند کاری دستگاه ورزش مازندران و شهرستان ساری به عنوان پیشانی استان، می توان از عملکرد حبیب حسین زادگان، حسین دلیری، ییلاقی، عالیشا، رمضانی، مختار مهدوی و عماد دلیری به نیکی یاد کرد که در مسیر توسعه و تعالی ورزش این دیار از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

 

این رویکرد و تداوم آن مستلزم حمایت های همه دستگاههای مسئول در قبال ورزش مازندران است و وقتی ورزش می تواند از بسیاری بزهکارهای اجتماعی و کج روی های جوانان و حتی خانواده ها جلوگیری کند بنابراین مسئولیتی بس گرانسنگ بر دوش نامبردگان و سایر مسئولان امر نهاده شده و مدیران حوزه های دیگر خدمت رسانی نیز نباید از آن غافل باشند.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب