دوشنبه 05 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6404 1399/02/19 21:2 چاپ خبر

پاسخگویی به سوالات مردم درباره واگذاری سهام بانک‌ها

پذیره نویسی صندوق واسطه‏ گری مالی یکم از بامداد روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۲/۱۴ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۲/۳۱ از طریق درگاه‌های حضوری و غیرحضوری بانک‌های منتخب انجام می‌شود.


 وزارت امور اقتصاد و دارایی در سه وبسایت، به سوالات مردم درباره واگذاری سهام بانک‌ها پاسخ می‌دهد.

به گزارش شمال تایم، وزارت امور اقتصاد و دارایی با اعلام نشانی سایتی به سوالات مردم درباره واگذاری سهام بانک‌ها پاسخ می‌دهد.

پاسخگویی به اهم سوالات مردم در خصوص واگذاری سهام بانک‌های تجارت، صادرات و ملت و بیمه‌های البرز و اتکایی امین از طریق صندوق واسطه گری مالی یکم (ETF) متن سوالات مردمی و پاسخ‌های معاونت امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد برای بهره برداری مخاطبان بر روی درگاه این وزارتخانه، شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا) و صندوق واسطه گری مالی یکم (ETF) به نشانی‌های الکترونیکی ذیل قرار گرفته است:
‏Mefa.ir
‏Etf.mefa.ir
‏Shada.ir
گفتنی است پذیره نویسی صندوق واسطه‏ گری مالی یکم از بامداد روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۲/۱۴ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۲/۳۱ از طریق درگاه‌های حضوری و غیرحضوری بانک‌های منتخب انجام می‌شود.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب