دوشنبه 05 خرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6412 1399/02/25 13:4 چاپ خبر

یک انتصاب در بزرگترین سازمان تابعه شهرداری ساری

 طی حکمی از سوی رئیس این سازمان، مرتضی زلیکانی یکی از مدیران جوان مجموعه مذکور به عنوان سرپرست معاونت فنی منصوب شد.

 


 به گزارش شمال تایم به نقل از خبر ارسالی روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، طی حکمی از سوی رئیس این سازمان، مرتضی زلیکانی یکی از مدیران جوان مجموعه مذکور به عنوان سرپرست معاونت فنی منصوب شد.

 

 

در این مراسم معارفه که سید عباس راد معاون اداری و مالی و چند تن از مسئولان دیگر سازمان عمران نیز حضور داشتند، مرتضی بربسته رئیس سازمان با قدردانی از تلاش های مهدی نجاتی جوارمی معاون سابق گفت: در بحث انتصابات، جوان گرایی و تخصص مهم ترین مولفه های واگذاری مسئولیت ها به شمار می رود.

 

 وی با بیان اینکه استفاده صحیح از منابع انسانی، امکانات و تجهیزات را جهت بهره وری سازمانی سرلوحه امور داریم، خاطر نشان کرد: سازمان عمران دارای نیروهای متخصص و با استعدادی است که می توانند با کسب تجربه و کار مضاعف به مدیرانی مجرّب تبدیل شوند به همین منظور با بهره مندی از الگوی مدیریتی عباس رجبی شهردار ساری در واگذاری مسئولیت ها به مدیران جوان، بستر را برای مدیر پروری در این سازمان مهیا می کنیم تا انشاله در آینده از نظر وجود مدیران شاخص نیز، این خانواده بزرگ به نهایت خوداتکایی برسد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب