سه شنبه 24 تير 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6433 1399/03/05 13:3 چاپ خبر

اداره کل ورزش و جوانان مازندران مدافع حق و حقوق جامعه ورزشی

 این جریان های تخریب گر در فضاهای مجازی در حالی مهندسی شده انجام شده که بسیاری از قهرمانان، مربیان و مالکین اماکن ورزشی مازندران، به همت والای حسین زادگان و تیم مدیریتی ورزش استان اذعان دارند.به گزارش شمال تایم، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در بدترین شرایط بحران کرونا ویروس، همواره به دنبال دفاع از حق و حقوق جامعه ورزشی و جبران صدمات مالی ورزشی بوده که این مهم در جلسات و هماهنگی های صورت گرفته با مسئولان کشوری و وزارت ورزش و جوانان به جد پیگیری شد.

 

متأسفانه علیرغم رویکرد مسئولانه حسین زادگان نسبت به کاهش تبعات تعطیلی اماکن ورزشی و مسابقات ورزشی، برخی از افراد و جریان های سوء ناجوانمردانه به دنبال شیطنت علیه عملکرد این مدیر ارزشی هستند و تلاش های حسین زادگان و مسئولان ورزش استان را در این مسیر نادیده جلوه می دهند!

 

در دیدار مدیران ورزش مازندران و ساری با خانواده شهیدان حسینی آزاد ...

 

این جریان های تخریب گر در فضاهای مجازی در حالی مهندسی شده انجام شده که بسیاری از قهرمانان، مربیان و مالکین اماکن ورزشی مازندران، به همت والای حسین زادگان و تیم مدیریتی ورزش استان اذعان دارند.

 

به هر سو امید داریم که در استان شاهد برخوردهای منطقی و بدون حب و بغض از سوی افکار عمومی و حتی منتقدین نسبت به عملکرد دستگاه ورزش مازندران باشیم؛ اگرچه بسیاری از تحلیل گران و حتی قلم بدستان ورزشی همواره با نگاهی عادلانه عملکرد حوزه ورزشی را مورد نقد قرار می دهند و انتقادات محتمل را با راهکارهای اصلاح امور مطرح می کنند...


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب