سه شنبه 24 تير 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6434 1399/03/07 23:3 چاپ خبر

عزل و نصب مدیر کل در جهت تأمین منافع ورزش مازندران

 باید توجه داشت عده ای احترام به حسین زادگان را بر اساس میزان منافع خود لحاظ می کنند و زمانیکه این منافع قطع می شود به دنبال تخریب و تشکیل خانه توطئه می روند و عزل و نصب به جشن و یا مراسم عزای آنها تبدیل می شود. به گزارش شمال تایم، اگر نقدی بر عملکرد حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران به جهت جابجایی در حوزه معاونت ها باشد، بی شک این مهم در راستای دلسوزی برای تأمین منافع ورزش این دیار است.

 

این رویکرد در تفکرات حسین زادگان نیز سرلوحه امور است و به حمداله مسئولی که از جایگاه خود کنار گذاشته شد با تکریم و احترام حکم صادره را پذیرفت و از مدیر کل ورزش این دیار نیز قدردانی کرد و گفت: این حق مدیر است که در زیرمجموعه خود جابجایی داشته باشد و از این جابجایی ها به هیچ عنوان نباید به عنوان اهرمی برای تخریب حسین زادگان استفاده سوء کرد.

 

سايت خبري شمال تایم - shomal time

باید توجه داشت عده ای احترام به حسین زادگان را بر اساس میزان منافع خود لحاظ می کنند و زمانیکه این منافع قطع می شود به دنبال تخریب و تشکیل خانه توطئه می روند و عزل و نصب به جشن و یا مراسم عزای آنها تبدیل می شود.

 

این جماعت ناجوانمردانه اعلام می دارند که در عزل و نصب های ورزشی استان دخالت دارند اما بی شک حبیب حسین زادگان مدیری مقتدر و مستقل در ورزش این دیار است که شجاعانه نسبت به این تغییرات مدیران میانی خود تصمیم گیری خواهد کرد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب