سه شنبه 24 تير 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6439 1399/03/08 00:0 چاپ خبر

قدردانی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران از شهردار ساری

بدرستی که برخی از مدیران در این شهر کار کرده اند اما حاشیه های ناتمامی داشته و عملکردشان، ریخت و پاش های مالی و فسادهای سیستماتیک اداری و مالی را به دنبال داشته است. به گزارش شمال تایم، حضرت آیت الله محمدی لائینی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و امام جمعه مرکز استان در رابطه با عملکرد شهردار ساری اظهاراتی قابل توجه داشت.

 

وی با اشاره به اینکه عباس رجبی مدیری مردمی و خالصانه در حال خدمت به شهروندان ساروی است، از پروژه های متنوع عمرانی و خدماتی در این شهر نیز به نیکی یاد کرد و گفت: انسجام خوبی در اجرا و بهره برداری از پروژه های شهرداری وجود داشته است.

پایگاه خبری تحلیلی عبارت:حضور شهردار ساری در رزمایش شکوه اقتدار و ...

 

نماینده مقام معظم رهبری افزود: برخی از مدیران کار کرده اند اما حضور و عملکردشان حواشی بسیاری به همراه داشت.

 

با تحلیلی کوتاه در خصوص اظهارات آیت الله محمدی لائینی در میابیم ایشان بسیار سنجیده و فنی مباحث را مطرح کرده است؛ بدرستی که برخی از مدیران در این شهر کار کرده اند اما حاشیه های ناتمامی داشته و عملکردشان، ریخت و پاش های مالی و فسادهای سیستماتیک اداری و مالی را به دنبال داشته است.

 

اما عباس رجبی شهردار ساری علیرغم اینکه می توانست رویکرد غوغاسالارانه در مدیریت قبلی را بر علیه خود آنها تکرار کند، اما در کمال تواضع سعی کرد انرژی ها در مسیر خدمت به مردم متمرکز شود و با ترویج روحیه خودباوری در همه ارکان شهرداری و تزریق اعتماد به نفس در بین مدیران و کارکنان، این دستگاه اجرایی را در مسیر عزت آفرینی و امیدبخشی به آینده ای برتر قرار داده است.

 

امروز شهرداری ساری به گونه ای اداره می شود که دیگر در سفره خانه های آنچنانی، ویلاها، خلوتگاههای غیراخلاقی و ... برای این نهاد تصمیم سازی و تصمیم گیری نمی شود و هرآنچه است حاصل تفکر و خرد جمعی عباس رجبی و مدیران همراه وی در مسیر عمران و آبادانی این شهر است که در چارچوبی کاملاً قانونی و مبتنی بر واقع نگری ها و رعایت استانداردهای خدمتگزاری ریل گذاری شده است.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب