دوشنبه 20 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6467 1399/03/28 17:3 چاپ خبر

دیدگاه یکی از کارشناسان شهرداری نسبت به عملکرد مثبت شهردار ساری

 این مسئول سابق در شهرداری ساری به مقوله رویکرد قوه قضائیه در قبال مفسدین شهرداری پرداخت و خاطر نشان کرد: اینکه افراد اختلاس کننده و مسئله دستگیر می شوند، خوب است اما در قوه قضائیه بحث کارشناسی تخلفات مطرح می شود 


 به گزارش شمال تایم، یکی از کارشناسان شهرداری که دارای سوابق نسبی مدیریتی در این دستگاه اجرایی و مدیریت یکی از سازمان های بزرگ را در پرونده کاری خود می دید و البته امروز مسئولیتی در این نهاد ندارد، گفت: من هیچ مسئولیتی فعلاً در شهرداری ندارم اما صادقانه می گویم عباس رجبی در شهرداری و برخی از مدیران او در سازمان های مطرح عملکردی عالی و قابل توجه داشته اند.

 

وی مدعی بود متأسفانه طی 8 سال گذشته، شهرداری و سازمان عمران مورد غارت قرار گرفته است و اظهار داشت: عباس رجبی در حال انجام تعهدات مالی بسیاری از کارهایی است که طی 8 سال گذشته زخمی و بدون دستاورد برای مردم شهر ساری بوده است و پرداخت چنین بدهی های سنگین میلیاردی براستی که دشواری های خاص خود را به دنبال دارد.

 

شهر ساری ،‌ نیازمند حمایت گسترده مادی و معنوی نمایندگان مجلس است

 

این کارشناس از تحمیل هزاران نیروی مازاد به شهرداری و سازمان عمران به عنوان یک خیانت تاریخی یاد و تصریح کرد: حرکت عباس رجبی در مسیر خودکفایی شهرداری ساری منحصر به فرد است چرا که خریداری چندین دستگاه کامیون حمل زباله، محوریت سازمان عمران در اجرای پروژه های عمرانی و افزایش اعتبار شهرداری با وضعیت مالی فعلی، هنر مدیریتی محسوب می شود.

 

این مسئول سابق در شهرداری ساری به مقوله رویکرد قوه قضائیه در قبال مفسدین شهرداری پرداخت و خاطر نشان کرد: اینکه افراد اختلاس کننده و مسئله دستگیر می شوند، خوب است اما در قوه قضائیه بحث کارشناسی تخلفات مطرح می شود و این یعنی امتیاز دهی به متخلفین، بنابراین تاکنون حاشیه امنیت برای آنها ایجاد شده و پرونده ای به نتیجه نهایی نرسیده است.

 

وی در پایان اظهار داشت: هرچند مردم ساری با حضور عباس رجبی به آینده ای بهتر می اندیشند اما باید بدانند آقایانی که طی 8 سال گذشته شعار خدمت می دادند، در پشت پرده، خیانت هایی به آنها کرده اند که تاریخ از بیان آنها شرم دارد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب