دوشنبه 20 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6522 1399/04/19 13:3 چاپ خبر

معاینات تخصصی کارگران خدمات شهری شهرداری ساری

 به گزارش شمال تایم به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، حسین ابراهیمی رییس مرکز بهداشت کار شهرداری مرکز استان گفت: معاينات ادواري كارگران خدمات شهري شهرداري ساري شامل همکاران رفت و روب و حمل مواد زائد جامد پس از وقفه‌اي چند ماهه كه بدليل شيوع ويروس كرونا متوقف شده بود؛ مجدداً از سر گرفته شده است.

 

 

وی افزود: با توجه به از سرگيري فعاليت‌ها، اين مركز با اعمال دستورالعمل‌هاي بهداشتي و انجام فاصله‌گذاري اجتماعي نسبت به ادامه پایش سلامتي كارگران مذكور اقدام نموده است.

 

 

ابراهیمی گفت: مرحله نخست اين معاينات براي بيش از ٥٠٠ نفر از كارگراني كه در مشاغل پرخطر فعاليت دارند انجام مي‌شود و در مراحل بعد ساير كارگران شركتهاي پيمانكاري و سازمان‌های تابعه مشمول این طرح می شوند و معاينات ادواري كارگران در دوره همه‌گيري ويروس كرونا، علاوه بر معاينات تخصصي شغلي، تست غربالگری بیماری کرونا نیز انجام می‌شود که در صورت مثبت بودن به مراکز درمانی ارجاع داده می‌شوند.

 

 


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب