دوشنبه 20 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6527 1399/04/20 11:0 چاپ خبر

عسکری محمدیان را در حمایت از کشتی مازندران یاری کنیم

 از احمد حسین زادگان استاندار مازندران و نماینده ارشد دولت که خود از خاک خوردگان کشتی است و همچنین مرد اول ورزش استان حاج حبیب حسین زادگان انتظار میرود بستر مناسبی را برای تحقق اهداف مرد نقره ای ورزش کشور فراهم نموده و یاری گر او در شکوفایی کشتی مازندران باشند.به گزارش شمال تایم، سخن این مقاله خطاب به همه اهالی کشتی مازندران از پیشکسوتان، مربیان، داوران، قهرمانان، دلسوختگان و دلسوزان ورزش، روسای هئیت های شهرستانها، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شهرداری ها، فرمانداری ها، اعضای شورای شهر و مدیران باشگاهها.....

 


اینک که فرزند برومند و افتخار آفرین کشتی کشور که دارای 2 مدال نقره المپیک، 1مدال نقره جهان و صاحب چندین مدال در سطح آسیا بوده با اکثریت آرای مجمع بعنوان رییس هیات کشتی استان انتخاب شده و هیجان رقابت انتخاباتی تمام شده، بار سنیگن مسئولیت هیات کشتی استان مازندران که کمتر از اداره فدراسیون کشتی هم نیست به دوش عسکری محمدیان گذاشته شده است.
 
 
همه باید در فضای رفاقت، دوستی، همکاری و همیاری با او به داد کشتی مازندران برسیم تا شاهد درخشش مجدد فرزندان غیور مازنی در آوردگاههای المپیک، جهلانی و میادین بین المللی باشیم تا پرچم مقدس ایران عزیزمان را به اهتزاز در آورند.
 
 
عسکری محمدیان رییس هیات کشتی مازندران شد - ایرنا

اما واقعیت این است که در شرایط کنونی هیات کشتی از ابتدایی ترین امکانات و تجهیزات بی بهره است. باید همگان کمک کنند تا منابع مالی مناسبی برای کشتی مازندران تعریف شود.
 
 
در ایام کرونائی و در این شرایط بحرانی از همگان انتظار می رود اجازه بدهند عسکری محمدیان ارکان هیات کشتی را با تفکر و سلایق خودش معرفی نماید و احدی حق سهم خواهی در معرفی اعضا آن نداشته باشد. تمامی افرادی که در حال حاضر در هیات کشتی بکار گرفته شده اند متخصص در حوزه خود بوده و انتخابشان همچون انتخاب شخص رییس برترین گزینه بوده است.
محمدیان نماد غرور آفرینی کشتی کشور در المپیک ها و رقابتهای جهانی و آسیاییست و سرمایه بسیار ارزشمند برای مازندران میباشد. موفقیت محمدیان یعنی موفقیت کل کشتی مازندران. مدیری از جنس تخصص و دانش که عضویت در هیات علمی دانشگاه خود گواه آن میباشد. محمدیان آمده تا همه تجربیات سالیان سال رنج، زجر و مشقتی که برای کسب مدال یا آن دست و پنجه نرم کرده را به نسل جدید انتقال دهد و مسیر قهرمانی را هموارتر از پیش کند.
 
 

مردان حوزه تخصصی کشتی، مدیران اقتصادی، سیاستمداران استان و دلسوزان ورزش اول مازندران همه باید یکدل شده و دست یاری گوش شکسته کشتی مازندران را بفشارید. از غرب تا شرق استان همه باید در کنار عسکری محمدیان بوده و انتخابش بعنوان رییس پر مدال ترین هیات ورزشی کشور را به فال نیک بگیریم. امروز کسی مدافع کشتی گیران مازندران در فدراسیون کشتی قرار گرفته که همگان همواره با احترام و تکریم با او برخورد میکنند. 
 
 
از احمد حسین زادگان استاندار مازندران و نماینده ارشد دولت که خود از خاک خوردگان کشتی است و همچنین مرد اول ورزش استان حاج حبیب حسین زادگان انتظار میرود بستر مناسبی را برای تحقق اهداف مرد نقره ای ورزش کشور فراهم نموده و یاری گر او در شکوفایی کشتی مازندران باشند.
 
 

در پیان یادآوری می شود همه شایستگان کشتی مازندران اطمینان خاطر داشته باشند که عسکری محمدیان بدنبال شایسته سالاری مطلق جهت بکارگیری همه زحمتکشان واقعی، مربیان سازنده و دلسوزان کشتی این دیار میباشد. محمدیان بدور از تعصبات شهری و جریانهای انتخاباتی، فقط و فقط قصد خدمت و بکارگیری همه استعدادها بمنظور شکوفایی کشتی مازندران را دارد.
همه دوستانی که واقعا دل به آینده پر افتخار برای کشتی مازندران دارند، فرزند مازندران را در این ره سخت یاری نمایند و از سهم خواهی برای جایگاه خود بپرهیزند.

به قلم شعبان وفایی نژاد

کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب