دوشنبه 20 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6536 1399/04/23 07:5 چاپ خبر

تعریف ۱۴ هزار پایان‌نامه برای مازندران در طرح پایش

 کرمانیان اظهار کرد: برگزاری یکپارچه آزمون به صورت مجازی و با کمک سامانه الکترونیکی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد موفقیت مهم دیگری برای این‌ دانشگاه است. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران از تعریف ۱۴ هزار پایان‌نامه برای این استان در طرح پایش خبر داد.

 

به گزارش شمال تایم، حسین کرمانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با اشاره به اینکه زیرساخت های برگزاری آزمون به صورت حضوری در تمامی واحدهای دانشگاه آزاد فراهم شده است، اظهار کرد: اصحاب رسانه در حل چالش‌های پیش رو همواره کمک حال بودند بطوریکه بازوهای مناسبی در حوزه پژوهشی و آموزشی برای دانشگاه آزاد محسوب می‌شوند.

 

وی تصریح کرد: انعقاد تفاهم‌نامه با دستگاه های اجرایی در سطح استانی در دانشگاه آزاد مازندران کلید خورده‌ است و دبیرخانه پایش مسائل پژوهشی مختلف بزودی رونمایی می شود، همچنین ۱۴ هزار پایان نامه در این طرح برای مازندران تعریف شده است.

 

کرمانیان اظهار کرد: برگزاری یکپارچه آزمون به صورت مجازی و با کمک سامانه الکترونیکی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد موفقیت مهم دیگری برای این‌ دانشگاه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانیم شرایط مناسبی را در ایام کرونا رقم بزنیم تا بتوانیم نسبت به برگزاری هرچه بهتر آزمون های دانشگاه آزاد کمک حال باشیم.

 

وی با بیان اینکه دانشجویان جدیدالورود از ۵۰ درصد تخفیف شهریه تا مقطع کارشناسی برخوردار می‌شوند، تصریح کرد: ۱۳ واحد در ۱۳ شهر  مازندران مستقر هستند و امکانات ورزشی کارگاهی این دانشگاه در سطح کشور بی نظیر است. 

 

رئیس دانشگاه آزاد مازندران با اشاره به اینکه ۴۰ هزار دانشجو در دانشگاه آزاد استان مازندران در حال تحصیل هستند، یادآور شد: آِموزشکده هایی در سطح استان تحت عنوان سما زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران فعالیت دارند بطوریکه ۷  آموزشکده و ۴۰ مدرسه در سطح استان مستقر هستند و ۳۲۰۰ عضو هیئت علمی در این دانشگاه در سطح استان فعالیت دارند که نیمی از آنها تمام وقت هستند.

 

وی در پایان از تمایل دانشگاه آزاد اسلامی مازندران برای خرید کارخانه چوب و کاغذ مازندران خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بحث واگذاری این کارخانه مطرح  است این اراده در دانشگاه آزاد اسلامی استان وجود دارد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب