دوشنبه 20 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6544 1399/04/25 23:1 چاپ خبر

رایزنی در مازندران برای لیگ برتر

به گزارش شمال تایم،  امیدواریم در فصل آینده شاهد تکرار رفتار تیم های مازندرانی در فصل گذشته نباشیم که نیمه کاره مسابقات را رها کرده با احساسات جامعه کشتی بازی شد.

 

بهرحال مازنی ها بدنبال موافقت بازار تهران هستند که بنام مازندران در لیگ این فصل شرکت کنند. مهدی تقوی، مرتضی قربانی، مهندس مدینه، رضا یزدانی، محسن بابایی هم بدنبال ساماندهی تیم هایی هستند که در این فصل بنام مازندران شرکت کنند. مهندس شهرام جعفری، بهنام طیبی، نقی کلانتری در فصل قبل مدیریت تیم های مازندرانی را در لیگ برتر به عهده داشته اند.

 

مسابقات کشتی آزاد جام برادران شهید عبوری

 

البته مازندران در شرایط قرمز تمرینات ورزشی ممنوع اما مسئولین وزارت ورزش فدراسیون کشتی سازمان لیگ فقط و فقط بدنبال هیاهو تبلیغات مسابقات هستند و سلامتی جامعه ورزشی جایگاهی در تفکر مسئولین ندارد.

 

البته این لیگ ها و تیم داری ها هم ابزار خوبی برای بعضی ها جهت گرفتن اعتبارات مالی سنگین از بعضی از دستگاههای دولتی می باشد از همه بدتر مدیران تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی هم مخالفت شدید با برگزاری لیگ دارند.

 

در سال گذشته شاهد بی سازمان ترین مسابقات لیگ در طول تاریخ کشتی کشورمان بودیم اما آرزو داریم این فصل بهتر شود. در مازندران هم برگزاری کلیه مسابقات ورزشی بخصوص کشتی ممنوع شده است. به جهت شرایط قرمز کرونایی.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب