دوشنبه 20 مرداد 1399
  • ما مِن أَحَدٍ يَتيهُ إِلاّ مِن ذِلَّةٍ يَجِدُها فى نَفسِهِ؛ هيچ كس نيست كه تكبّر ورزد، مگر بر اثر خوارى و حقارتى است كه در خود مى بيند.


کد خبر : 6569 1399/05/06 22:3 چاپ خبر

مدیرکل آینده ورزش مازندران باید چه فاکتورهایی داشته باشد

 وی با نمایندگان کنونی آسیایی تعامل داشته باشد اکر قرار است مدیر کل معرفی شود از داخل اداره کل باشد. نکند اداره ورزش جوانان تبدیل به آزمایشگاه مدیران شود.به گزارش شمال تایم، در آینده نزدیک حبیب حسین زادگان مدیرکل کنونی ورزش جوانان بازنشسته خواهد شد از هم اکنون رایزنی های زیادی برای معرفی مدیرکل آینده مطرح که مهمترین فاکتور آن باید ورزشی باشد نیروی اداره کل ورزش جوانان صاحب تجربه در ورزش مازندران خودش هم ورزشکار باشد.

 

وی باید از جنس ورزش خوشنام و صاحب کارنامه عالی، متخصص ومتعهد و شجاع، باگذشت و شناخت کافی به همه ارکان ورزش استان داشته باشد.

 

 

mazandaranmsy - Статистика канала روابط عمومي اداره كل ورزش و ...

 

مدیر کل جدید باحال و احوال کنونی ورزش مازندران آشنایی کامل داشته و هیچگونه پرونده نامناسبی در ورزش کشور نداشته باشد.

 

وی با نمایندگان کنونی آسیایی تعامل داشته باشد اکر قرار است مدیر کل معرفی شود از داخل اداره کل باشد. نکند اداره ورزش جوانان تبدیل به آزمایشگاه مدیران شود.

 

عملکرد حبیب حسین زادگان در ورزش استان قابل تقدیر و تشکر و حق شناسی همراه با موفقیت های زیادی در حوزه قهرمانی و توسعه ورزش همگانی، توجه به ساخت و سازها، جذب اعتبارات ملی، رعایت ارزش های دینی و اخلاقی، پهلوانی، انسانی، توجه به حق و حقوق پرسنل، احترام به اهالی ورزش پیشکسوتان، اخلاق محوری و قانون محوری بوده است.

 

تا زمانی که بر مسند مسئولیت است باید با قدرت باشد عدالت محوری کند با توجه به شناختی که ار حسین زادگان دارم اینگونه می باشد.


کلمات کلیدی : -

مشاهده نظرات - 0 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

کد امنیتی زیر را وارد کنید

نظرات ارسال شده برای این مطلب